pexels.com nuotr.

Įvairūs

Spauda ant drabužių – reklama verslui: efektyvus būdas pasiekti savo auditoriją. Patirtimi dalijasi verslininkas

Spauda ant drabužių – puikus būdas reklamuoti savo verslą ir pasiekti plačią auditoriją. Tai gali būti marškinėliai, kepurės, džemperiai, krepšiai ar kiti tekstilės gaminiai ant kurių galite atspausdinti savo logotipą, prekės ženklo pavadinimą, šūkį ar kitą reklaminį pranešimą.

Verslininkai pastebi, kad bendri, visai komandai kurti drabužiai, yra ne tik juos vienijantis akcentas tam tikrų išvykų, o gal net ir darbo metu, tačiau ir reklama, kuri padeda aplinkiniams žinoti – kas yra ši nuotaikinga komanda.

Povilas, kuris jau ne vienerius metus užsisako marškinėlius su spauda įvairiems renginiams teigia, kad: „Spauda ant drabužių net ir XXI amžiuje, kai atrodo, kad visas pasaulis yra skaitmeninis – tobulas pasirinkimas, reklama, kuri turi didelę galią“.

Prekinio ženklo sklaida

Drabužiai su spauda gali būti nešiojami visur, kur eina jūsų potencialūs klientai. Tai reiškia, kad jūsų prekės ženklas bus matomas daugeliui žmonių ir taip padidės prekės ženklo žinomumas. „Marškinėlius mes labai dažnai duodame ne tik savo darbuotojams, tačiau ir dovanojame verslo partneriams. Paprasčiausiai drabužiai, ypač geros kokybės, reikalingi visiems, tad kartais mieste sutinkame žmones, kurie puošiasi marškinėliais su mūsų įmonės logo. Padėkojame jiems, kad nemokamai reklamuoja mūsų verslą“,- juokiasi Povilas.

Pigi reklama?

Spauda ant drabužių yra palyginti nebrangi reklamos forma, ypač palyginus su kitomis reklamos priemonėmis, tokiomis kaip televizija ar reklama laikraščiuose. Geros kokybės marškinėliai tarnaus ilgai. Svarbiausia, kad jie nėra reiklūs. O kai nusiskalbia – nėra brangu užsisakyti naują partiją. Dažniausiai gaminant didelius kiekius – taikomos labai patrauklios užsakymų kainos.

Tikslinių klientų pasiekimas

Galite pasirinkti – kokią auditoriją norite pasiekti ir taip rinktis tinkamus drabužius bei platinimo “kanalus”. Pavyzdžiui, galite spausdinti marškinėlius su sporto šakos logotipu ir platinti juos sporto renginiuose. Jeigu norite, kad ši reklama pasiektų tikslinius klientus, žinoma, kad reikia ir rasti jiems estetišką, patrauklią reklamos formą. Tai gali būti ne tik įmonės logo, tačiau ir gražūs žodžiai, juokučiai ir panašiai.

Ilgaamžiškumas

Kokybiškai atspausdinti drabužiai gali būti dėvimi ilgą laiką, o tai reiškia, kad jūsų reklama bus ilgaamžė ir efektyvi. „Svarbiausia atsakingai rinktis tuos, kurie gamina tokius marškinėlius. Investuokite į kokybę. Juk verslai, kurie taupo, dažniausiai atrodo nepatikliai ir iš jų nebesinori pirkti“,- nurodo Povilas.

Funkcionalumas ir galimybės

Be reklamos, drabužiai su spauda gali būti naudojami kaip dovanos klientams ar darbuotojams, taip pat kaip komandos apranga ar uniforma.

Kokia spauda apsimoka?

Spauda ant drabužių džiugina ir savo galimybėmis. Kad ir kokios idėjos perteikimas domina – esame tikri, kad įgyvendinti ją nebus sunku. Pavyzdžiui, klasikinis pasirinkimas yra logotipų ir prekės ženklo pavadinimų spauda. Galima šūkių ir reklaminių pranešimų spauda. Sukurkite patrauklų šūkį ar pranešimą, kuris atkreiptų dėmesį ir liktų potencialių klientų atmintyje.

Verta dėmesio juokingų dizainų ir citatų spauda. Pakeiskite aplinkinių nuotaiką ir sukurkite ryšį su savo auditorija. Nuotraukų ir vaizdų spauda – gali būti tiek rimtas, tiek šmaikštus drabužio dekoro būdas. Parodykite savo produktus, paslaugas ar komandą.

Spauda ant drabužių – gali padėti jums padidinti prekės ženklo žinomumą, pritraukti naujų klientų ir sustiprinti savo verslą. Pasirinkę tinkamą strategiją ir dizainą – galite sukurti efektyvią reklaminę kampaniją, kuri įgyvendins jūsų tikslus. Svarbiausia – kūrybiškumas. Būtinai pasitarkite su savo komanda dėl spaudos idėjos perteikimo ant drabužio.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas