Aktualijos, Naujausi

Keičiasi Vilniaus regiono apylinkės teismo veiklos teritorija

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos apylinkių teismų įsteigimo ir jų veiklos teritorijų nustatymo įstatymo pakeitimo įstatymui, bus pakeistos apylinkių teismų struktūros ir jų veiklos teritorijos.

Kaip „Gimtąją žemę“ informavo Vilniaus regiono apylinkės teismo pirmininko patarėja, atliekanti atstovo ryšiams su žiniasklaida ir visuomene pareigas, Daina Stasiukynienė, vadovaujantis įstatymu, Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmai bus prijungti prie Utenos apylinkės teismo. Vilniaus regiono apylinkės teismą sudarys Vilniaus rajono rūmai, Ukmergės rūmai, Trakų rūmai ir Šalčininkų rūmai. Vilniaus rajono rūmų veiklos teritorija apims Vilniaus rajono savivaldybės teritoriją, Trakų rūmų – Elektrėnų savivaldybės ir Trakų rajono savivaldybės teritorijas, Ukmergės rūmų – Širvintų rajono savivaldybės ir Ukmergės rajono savivaldybės teritorijas, Šalčininkų rūmų – Šalčininkų rajono savivaldybės teritoriją.

Dėl minėtųjų pakeitimų teisėjų ir darbuotojų skaičius Ukmergės rūmuose nesikeis. Dabar čia dirba 6 teisėjai ir 6 teisėjų padėjėjai, 5 teismo posėdžių sekretorės bei 5 raštinės skyriaus darbuotojos.

D. Stasiukynienė patikino, kad gyventojams teismų reformos pokyčiai nesudarys sunkumų, nes kaip ir iki šiol dokumentus galės paduoti ir pasiimti Vilniaus rajono rūmuose Ukmergės g. 322, Vilniuje, Trakų rūmuose Vytauto g. 47, 49, Trakuose, Ukmergės rūmuose Deltuvos g. 17A, Ukmergėje ir Vilniaus g. 29, Širvintose, Šalčininkų rūmuose Vilniaus g. 58, Šalčininkuose. Teismo darbo laikas, dokumentų priėmimo laikas ir tvarka nesikeis.

Taip pat Vilniaus regiono apylinkės teismo atstovė priminė, kad dokumentus teismui galima pateikti ir per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt, elektroniniu paštu, paštu ir tiesiogiai teismui paliekant specialioje pašto dėžutėje.

„G. ž.“ inform.

Nijolės STUNDŽIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • O.k. :
    Keiciasi! Uoliau darbo imitacija vyksta!
  • Kodėl :
    nesikeičia, kaip visada po reformos eilės ilgėja. Kai susidursite, o tada pakomentuokite
  • lol :
    Is tikruju nesikeicia niekas

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas