Žaidynių ,,Sportuokime kartu“ dalyviai.

Sportas

Komandos susitiko Siesikų stadione

Rasa KULIAVAITĖ

 

Birželio 11-ąją Siesikų pagrindinės mokyklos stadione susitiko keturių rajono ugdymo įstaigų – Vidiškių pagrindinės mokyklos, ,,Ryto“ ugdymo centro, Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Siesikų pagrindinės mokyklos – komandos. Čia vyko žaidynės ,,Sportuokime kartu“.

Renginio pradžioje visus susirinkusius sportininkus bei sirgalius sveikindama Siesikų pagrindinės mokyklos direktorė Jolanta Ulkštinienė pabrėžė, kaip svarbu sportuoti ir rūpintis savo sveikata. Tuomet Siesikų pagrindinės mokyklos aštuntokės Viktorija ir Erestida pakvietė visus kartu pašokti draugystės šokį.

Tądien jaunieji sportininkai turėjo galimybę savo jėgas išbandyti įvairiose rungtyse. Iš pradžių varžėsi linksmose estafetėse, vėliau kovėsi kvadrato aikštelėje, traukė virvę. Nors komandoms netrūko sportinio azarto ir noro nugalėti, mokyklos direktorė J. Ulkštinienė renginio pabaigoje įteikdama Ukmergės visuomenės sveikatos biuro ir šventės rėmėjo Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo įsteigtus prizus pasidžiaugė, jog laimėjo draugystė bei išreiškė viltį, kad ši graži bičiulystė tarp ugdymo įstaigų tęsis ir toliau.

Dėkojame šventės iniciatoriams, rėmėjams, sportininkams ir sirgaliams.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas