Laidos vedėjai, lydimi mero Dariaus Varno, apžiūrėjo Ukmergės miniatiūrų parką.

Aktualijos

Kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ – Ukmergėje

Į TV3 eterį sugrįžusi ilgametė kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“ apsilankė ir Ukmergėje. Mūsų rajone filmuotus kadrus bus galima išvysti šį šeštadienį, birželio 15-ąją, 9 valandą, per TV3 televiziją.

Trijų skirtingų kartų vedėjai – aktorius Darius Petkevičius, choreografas Jurijus Smoriginas ir verslininkas Laurynas Suodaitis – kiekvieną šeštadienį su žiūrovais dalinasi savo įspūdžiais apie dar neatrastą ir neragautą Lietuvą. Kartu jie atskleidžia tokius mūsų šalies kampelius, kurie patraukia įvairaus amžiaus žmonių dėmesį.

Laidos vedėjai taip pat pristato kultūriškai bei istoriškai intriguojančias vietas, smagiausias pramogas, unikalų kulinarinį Lietuvos paveldą bei gastronomines naujoves. Šiemet žiūrovai ne tik gali mėgautis kelionėmis ir atradimais, bet ir daugiau sužinoti apie vietinius amatus, tradicijas bei šiuolaikinės lietuviškos virtuvės pasiekimus.

Kulinarinių paveldų ir gastronominių naujovių atradimams skirtas ir jau 7-ąjį sezoną sėkmingai gyvuojantis TV projektas Ukmergės rajone apsilankė ekologiniame ūkyje „Farmers Circle“, viešbutyje „Big stone“, Gastro Pub „Aš būsiu čia“ ir Užugirio senųjų amatų centre.

„G. ž.“ inform.

ukmerge.lt nuotr.

D. Petkevičius (kairėje), L. Suodaitis, J. Smoriginas lankėsi Gastro Pub „Aš būsiu čia“.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Niekas :
    Ubagas bobos paspirtukas važinėja per Lietuvą. Įvykis. Ką gali pasakyti :)
  • Staska :
    Labai jau mažos miniatiūros kad net nesmato

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas