Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Žvejybos įranga, kurią turėtų turėti kiekvienas žvejas

Kokybiški reikmenys žvejybai yra itin svarbi sėkmingos žūklės dalis. Visgi, pasirinkti tinkamai nėra taip jau paprasta, ypatingai tuomet, kai kalbame apie pradedančiuosius. Svarbiausiais įrankiais būtų galima įvardyti meškerę, ritę, valą ir masalą. Taigi – kaip pasirinkti labiausiai Jums tinkančius variantus? Į kokius aspektus atsižvelgti svarbiausia?

Kokybiška meškerė

Kokybiška meškerė yra bene svarbiausias įrankis, siekiant užtikrinti sėkmingą žvejybą. Šios gali būti išties skirtingos. Taigi, tinkamas pasirinkimas priklauso nuo Jūsų žvejybos stiliaus. Visgi, įprastai rekomenduojama įsigyti vieną universalią meškerę. Kita vertus, daliai žmonių taip pat aktuali ir spininginė meškerė. Bet kokiu atveju, šią reikia pasirinkti išties atsakingai, mat tai yra vienas iš svarbiausių žvejybos įrankių.

Ritės pasirinkimas

Pasirinkti tinkamą ritę taip pat yra be galo svarbu. Rekomenduojama atsižvelgti į tokius aspektus, kaip jos dydis, svoris, guolių skaičius, būgnelio talpa, gamybos medžiagos. Pavyzdžiui, jeigu ieškote ritės spiningui, optimaliausias dydis būtų 3000. Kita vertus, kokybiški variantai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno, titano, aliuminio lydinių ir panašiai. Taigi, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į gamybos medžiagas. Visgi, jeigu patiems pasirinkti sudėtinga, nedvejokite paprašyti profesionalų pagalbos.

Valo pasirinkimas

Tinkamas valas yra dar vienas svarbus sėkmingos žvejybos įrankis. Įprastai jis skirstomas į skirtingus tipus. Tai gali būti monofilamentinis, fluorokarboninis, pintas arba hibridinis žvejybos valas. Pirmasis variantas tinka įvairiems žvejybos stiliams. O štai antrasis po vandeniu yra praktiškai nematomas, todėl gali privilioti net pačias jautriausias žuvis. Pintas valas labiausiai tinka žvejybai sudėtingomis sąlygomis. Tuo tarpu, hibridinis variantas pasižymi stiprumu, universalumu ir taip pat yra sunkiai matomas po vandeniu. Taigi, pasirinkimo tikrai netrūksta.

Tinkamas masalas

Masalo pasirinkimas priklauso nuo nemažai skirtingų aspektų, pavyzdžiui, gaudomų žuvų rūšies, vandens telkinio tipo, žvejybos technikos ir panašiai. Tai taip pat gali būti natūralūs arba dirbtiniai variantai. Populiariausiais masalais reikėtų įvardyti sliekus, voblerius, guminukus, blizges. Kita vertus, šių gausu ir daugiau. Tad belieka pasirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas