Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Teiravosi, kodėl nelopomos gatvių duobės

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Į redakciją skambinęs ukmergiškis norėjo sužinoti, kodėl šiemet Ukmergėje neva niekas netvarko ištrupėjusios gatvių asfalto dangos. Pasak vyriškio, ankstesniais metais, įpusėjus pavasariui, intensyviai buvo lopomos atsiradusios duobės, taisomi įtrūkimai, o šiemet tik nedaugelyje vietų vyko kelio dangos remonto darbai. Skambinusiojo teigimu, situacija ypač prasta ties įvažiavimais į mikrorajonų kiemus.

Ukmergės miesto seniūno Žilvino Dirsės teigimu, šiais metais – nuo balandžio 15-osios iki dabar – mieste sutvarkyta, užlopyta apie 4 tūkst. kv. m arba didžioji dalis (apie 60 proc.) po žiemos gatvėse atsiradusių duobių bei įtrūkimų.

„Pirmiausia darbai atlikti pagrindinėse, didelio transporto eismo intensyvumo gatvėse, o po to imtasi ir kitų. Dėl Antakalnio gatvės kapitalinio remonto bei dėl miesto stadione šiemet vykusios Ukmergės miesto šventės skubiai buvo sutvarkytos apylankoms bei privažiavimui prie stadiono skirtos gatvės“, – situaciją komentavo seniūnas, pridurdamas, jog mieste gatvių asfalto dangos remontas vykdomas ir dabar.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • **** :
  Biznis su biudzeto pinigais daug streso atnesa, todel ir prasteja atmintis pas verslininka!! Ant kibiru biznio nedaroma, jei ka. Mazavertis turtas, iskart nurasomas. Ar jis taip taupo musu pinigus?
 • dirsė užsiėmęs :
  Ieško kas pavogė kiaurą kibirą iš Pašilės kapinių. Pakartokite klausimus rugsėji, jau vasaros sezonas, nereikia Vilniaus g. medžių genėti ir krūmų prie vienintelio miesto tilto, kur skundžiamasi kas met... Trumpa atmintis daro savo....
 • **** :
  Zmones, supraskit, rinkimai i seima arteja, pinigu kandidatams i seima reikia! Savu gi gaila... Gero cia pat!!!
 • Tomas :
  Gerbiamas miesto seniūne, ar tikrai nesugebate pasižiūrėti į rangovo pateiktus darbų atlikimo aktus ir atsakyti tiksliai kiek yra sutvarkytą miesto duobių ? Ir dar klausimas, kur jūs suskaičiavote 4 tūkstančius kvadratinių metrų? Matosi kad tik aktus pasirašinėjate neišeidamas iš kabineto.. Dar tokio absurdiško pasisakymo neteko girdėti. Manau ne paslaptis kiek ir kokioje miesto gatvėje buvo sutvarkytą duobių, privalote viešai paskelbti tą sutvarkytų duobių sarašą, o miesto gyventojai ir už jus suskaičiuos kiek tai yra tiesos tuose aktuose. Juolab kai tai ir mūsų mokesčių mokėtojų lėšos tam naudojamos. Dėkoju

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas