Nuomonių telefonas

Ir mokamų paslaugų tenka palaukti

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Laikraščio skaitytoja pasakojo, kad susidomėjusi „Gimtojoje žemėje“ perskaitė informaciją apie tai, jog nuo gegužės 3 dienos Konsultacijų poliklinikoje teikiamos naujos skausmo medicinos paslaugos. Kadangi moteriai tai aktualu, ji panoro užsiregistruoti pas skausmo gydytoją. Tačiau registratūroje išgirdo, kad bus registruojama į bendrą eilę ir pas gydytoją pateks tik rugpjūčio mėnesį.

„Ši paslauga yra mokama, kainuoja 53 Eur, tad nesuprantu, kodėl už tai susimokėjusi turiu laukti daugiau nei tris mėnesius…“ – stebėjosi ukmergiškė.

VšĮ Ukmergės ligoninė direktoriaus pavaduotoja medicinai Marija Švedienė paaiškino, kad skausmo medicinos gydytojo darbo krūvis šioms paslaugoms nedidelis ir talonų yra tiek, kiek yra.

„Pacientai ir mokamoms paslaugoms registruojami eilės tvarka, o ne tada, kada nori. Kaip ir visose privačiose įstaigose tenka palaukti. Ateityje, matant, kad poreikis didesnis, talonų skaičių padidinsime. Be to, gydytojas liepos mėnesį atostogaus“, – kalbėjo M. Švedienė.

Direktoriaus pavaduotoja medicinai patikrino registracijos eilę šioms paslaugoms gauti ir prašė pacientę informuoti, kad šį mėnesį yra laisva vieta, todėl moteris, paskambinusi į registratūrą, gali užsiregistruoti skausmo gydytojo konsultacijai.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas