Pratybų dalyviai susirinko į jų aptarimą.

Aktualijos, Naujausi

Jasiuliškių socialinės globos namuose vyko ugniagesių pratybos

Gegužės 30-osios rytą Jasiuliškyje visus išgąsdino kaukiančios sirenos, lekiančių gaisrinių automašinų gausa ir didelis sujudimas. Netruko pasklisti žinia, jog Jasiuliškių globos namų valgyklos patalpose, esančiose rūsyje, kilo gaisras…

Laimei, kad šis įvykis buvo tik imituotas – čia vyko mokomosios, Jasiuliškių socialinės globos namų ir Ukmergės ugniagesių bendros pratybos. Jų tikslas – darbuotojų ir gyventojų evakuacija per inicijuotą gaisrą.

Pratybose iš viso dalyvavo 13 ugniagesių gelbėtojų ir 7 komandos, atvykusios iš Taujėnų, Šešuolių, Valų, Pabaisko bei Širvintų ir Ukmergės priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų (PGT). Joms vadovavo Mindaugas Kadelskas, Ukmergės PGT vyriausiasis specialistas.

Mokomosiose pratybose dalyvavo 7 ugniagesių komandos.

Mokomųjų pratybų metu evakuoti 37 globos namų gyventojai ir 7 darbuotojai.

Pasibaigus pratyboms Ukmergės PGT viršininkas Dainius Vyšniauskas kartu su dalyviais aptarė jų eigą, išsakė savo pastebėjimus ir pasidžiaugė puikiu bendru darbu.

Kaip teigė Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius, tokios pratybos naudingos abiem jose dalyvaujančioms ir kartu dirbančioms ugniagesių tarnyboms. Jų metu ir mokomasi, ir įgyjama įgūdžių.

Redakcijai apie mokomąsias pratybas papasakojo Jasiuliškių socialinės globos namų bibliotekininkė ir užimtumo specialistė Vilma Belapetravičienė.

„G. ž.“ inform.

V. BELAPETRAVIČIENĖS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas