Naujai pasodintus želdinius gožia piktžolės.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Gatvės apželdinimo būdas kelia abejonių

Nijolė STUNDŽIENĖ

P. Cvirkos gatvės gyventoja pasidalino mintimis dėl renovuotos gatvės apželdinimo: „Vykdant remontą, paklojus pirmąją asfalto dangą, šalia šaligatvio įrengtose salelėse buvo pasodinti nedideli krūmeliai, pasėta žolė. Ji nespėjo išdygti, nes prasidėjo žiema. Jau tuomet toks apželdinimo būdas daugeliui sukėlė abejonių: kaip palei tuos medelius reikės apšienauti žolę. Po pirmo šienavimo jų nebeliks. Šį pavasarį atnaujinus remonto darbus ir paklojus antrąją asfalto dangą, vėl palei tuos medelius buvo atvežta ir paskleista žemės, išbarstytos žolės sėklos. Deja, dėl sausros nė viena jų nesudygo. Dabar visus tuos pasodintus augalus gožia didžiulės piktžolės.“

Gyventoja teigė suprantanti, jog gatvės rekonstrukcijos darbai dar nebaigti, todėl ir suskubo kalbėti apie išryškėjusią problemą. „Gal dar galima keisti apželdinimo projektinius sprendinius? Gal projektuotojų mintis ir buvo gera, bet tik popieriuje…“ – savo nuomone pasidalino moteris.

Į gyventojos klausimą atsakė rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė: „Dėkojame už pastebėjimą, iškeltą problemą. Būtinai pasidomėsime, ką galime pakeisti, padaryti kitaip, kad želdiniai minėtose vietose, kur, sutikite, nėra itin palankios sąlygos jiems augti, žaliuotų ir užtikrintų gražų estetinį vaizdą“.

Beje, penktadienio (birželio 7-osios) rytą P. Cvirkos g. įrengtos salelės buvo nušienautos.

SKAITYTOJOS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas