Kriminalai

Ant Mūšios tvenkinio kranto rasti drabužėliai užminė mįslę

Birželio 1-ąją, apie 21.15 valandą, rajono Policijos komisariatas iš Bendrojo pagalbos centro sulaukė pranešimo, kad Kadrėnų (Mūšios) tvenkinyje gali būti paskendęs vaikas. Numeriu 112 skambinęs asmuo informavo, kad prie tvenkinio, esančio Mūšios viensėdyje, ant kranto rado paliktus vaikiškus drabužius – marškinėlius, šortus, batus, kojines. Aplinkui besimaudančių nebuvo, todėl kilo įtarimų, kad vaikas galėjo nuskęsti.

Į nurodytą vietą buvo sukviestos specialiosios tarnybos. Policija nustatė, kad drabužiai ant kranto palikti nuo 19 valandos, jie pagal dydį gali priklausyti 10–12 metų berniukui.

Į paieškas įsijungė ugniagesiai gelbėtojai bei iškviesti narai, kurie su valtimi iki išnaktų plaukiojo palei tvenkinio pakrantę, tačiau nieko įtartino nepastebėjo.

Policijos pareigūnai drabužių nuotrauką paviešino socialiniuose tinkluose, ragindami žmones atsiliepti bei pranešti, kas matė panašiai apsirengusį ar besimaudantį berniuką. Taip pat laukta, gal kas praneš apie dingusį vaiką.

Kadangi ant rastų marškinėlių buvo užrašas „Pijus“, paiešką vykdantys pareigūnai pagal Registrų centro duomenis susisiekė su daugiau nei dešimčia mūsų rajone gyvenančių ir Pijaus vardu pavadintų 10–12 metų vaikų tėvais. Visi patvirtino, kad jų atžalos yra namuose ir saugūs.

Iki birželio 4 dienos dėl vaiko dingimo į policiją niekas nesikreipė, nepasigesta ir drabužių. Įtariama, kad rūbai galėjo būti palikti atsitiktinai arba kažkas nevykusiai papokštavo. Panašus nutikimas buvo ir pernai.

„G. ž.“ inform.

Rajono Policijos komisariato nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas