Įkasta simbolinė laiko kapsulė.

Aktualijos, Naujausi

Ukmergės pramonės parke – plėtros statybos

Gegužės 24-ąją simbolinės laiko kapsulės įkasimu pažymėta UAB „Ukmergės pramonės parko“ I etapo plėtros statybų pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – UAB „Stansefab-rikken“.

Renginyje dalyvavo CEO Stafa Industrier AS generalinis direktorius Jon R. Westby, valdybos narė Rita Bogužaitė, Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Ole T. Horpestad, taip pat Ukmergės rajono savivaldybės vadovai – meras Darius Varnas ir administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Kaip rašoma bendrovės „Uk-mergės pramonės parkas“ pranešime, vykdydama aiškią ir ilgalaikę augimo bei plėtros strategiją, „Stansefabrikken“ įmonių grupė, valdanti devynias įmones, esančias Lietuvoje, Norvegijoje, Švedijoje bei Vokietijoje, pradeda įgyvendinti 5 600 kv. metrų statybos rangos sutartį su generalinės rangos įmone UAB „Conres“.

Daugiau nei 10 mln. eurų investicijos Lietuvoje prisidės prie vykdomo investicijų plano ir leis išplėsti jau esamą 25 000 kv. metrų ploto UAB „Ukmergės pramonės parkas“. Pirmojo etapo BREEAM „Very Good“ pastato statybos darbus planuojama užbaigti 2024 metų pabaigoje.

Naujo gamybinio pastato, kuriame įsikurs viena iš „Stansefabrikken“ grupės įmonių, vizualizacija.

„Esame be galo laimingi galėdami pranešti apie dar vieną svarbų investicinį etapą Lietuvoje. Mūsų tikslas – sukurti ekologišką pramonės parką, todėl naujos gamybos patalpos atitiks BREEAM „Very Good“ standartą. Tai ne tik patvirtins mūsų įsipareigojimą tvariai gamybos praktikai, bet ir sustiprins mūsų konkurencingumą rinkoje. Matome milžinišką potencialą investuojant į automatizavimą bei gamybos ir aplinkosaugos efektyvumą“, – teigė bendrovės „Ukmergės pramonės parkas“ direktorius Olav Jegtvolden.

Rajono savivaldybės vadovai pasidžiaugė UAB „Ukmergės pramonės parkas“ vadovų sprendimu augti ir plėstis bei įteikė vieną iš Ukmergės miesto simbolių – šunelio Kekso miniatiūrą.

„Ukmergė visada garsėjo stipria pramone ir dabartinė ukmergiškių karta turi viltį, kad mieste įsikūrusios įvairių pramonės šakų įmonės dar labiau augs ir plėsis. Džiaugiamės, kad bendrovei „Ukmergės pramonės parkas“ įgyvendinus šį statybų projektą, Ukmergė turės vieną moderniausių, kompaktišką, naujoms technologijomis pritaikytą ir miestą puošiantį objektą, kuriame įsikurs viena iš „Stansefabrikken“ grupės įmonių. Tikime, kad šios investicijos ne tik sukurs patrauklias darbo vietas ukmergiškiams, bet ir dar labiau padidins verslo susidomėjimą Ukmergės rajonu, nes turime ką pasiūlyti…“ – renginyje kalbėjo rajono vadovai.

„G. ž.“ inform.

Manto Kristijono KULIEŠIO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • **** :
  Dg.nieko nesugeba, supraskit. Toki isrinkot, dabar grozekites jo nuotraukomis ...o ne darbais!
 • Varne :
  Feisbuko mere, nustok fotkintis ir pagaliau pradek dibti! Investuotojai patys ateina, tvarkyk miesta, o ne skrolink telefo ekrana!
 • Pasikartosiu :
  O kas bus Pašilės gyvenantiems gyventojams? Tik padidėję mašinų ir furų srautai? Neturime nei parko, nei normalių suoliukų, keliai ir šaligatviai baisūs, nėra turgelio. Kada verslas duos grąža čia gyvenantiems žmonėms? Kada rajono valdžia sudebės gauti ne tik darbo vietų, bet ir lėšų aplinkos gerbūvio pagerinimui? Vaitkiškio gatvę išasfaltavo pramonės parkui, bet ir tos lėšos iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų. Kada bus grąža?
 • Liux :
  Gales dirbti Afrikieciai,Indai… kai musiskiai kurie dabar dirba 40-55m iseis i pensijas….

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas