„Tėkmės“ mokykloje patirta daug gerų emocijų.

Aktualijos, Naujausi

Rajono politikai domėjosi vasaros užimtumu

Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų (ŠKSJR) komitetas surengė tikslinę išvyką į šešias rajono švietimo įstaigas, kur domėjosi vaikų vasaros užimtumo klausimais.

Kaip skelbiama rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus išplatintoje informacijoje, išvykos metu savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis, ŠKSJR pirmininkė Indrė Kižienė, komitetui priklausančios Tarybos narės Danutė Užkurėlytė, Audronė Augustėnienė, Angelė Jokubynienė ir Liucija Dzigienė, taip pat savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas aplankė „Šilo“ progimnaziją, Jono Basanavičiaus gimnaziją, Jaunimo laisvalaikio centrą, Ukmergės sporto centrą, Veprių mokyklą-daugiafunkcį centrą ir „Tėkmės“ mokyklą.

„Užtikrinti vaikų vasaros užimtumą – visų mūsų pareiga, todėl ŠKSJR komiteto išvykos tikslas – pamatyti, kaip ruošiamasi šiam procesui. Džiaugiamės, kad kasmet vis daugiau švietimo įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų įsitraukia į vaikų vasaros stovyklų organizavimą ir dėl jų finansavimo teikia paraiškas savivaldybei. Tai rodo, o tuo pačiu ir džiugina, kad mūsų rajono vaikams vasaros poilsio pasiūla tik auga ir įvairėja“, – taip šią išvyką apibendrino ŠKSJR komitetui vadovaujanti I. Kižienė.

„G. ž.“ inform.

V. KALINO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • tiktiek :
  pirmi du žodžiai....pavadinime
 • babkė :
  Seniai ranka numojau. Kažkada dar juokinga buvo, o dabar jau tik graudu
 • URA!!! :
  Lojali partkomine, suptaskit pagaliau! 86 metai ... Nieko nepasikeite, tik veliava virs savivaldybes ... Balsuoja kaip partija liepe. Ten visi ju pasodintos marionetes...su raudonu sleifu...
 • Labiausiai :
  Supranta ta bapce Liucija… trecia is kaires. Kas ten ja ikiso? Kieno giminaite? Gal galit paaiskint??!! Neduok dieve… bent kompiuteri su kamera ar moka isijungti “zoom” posedziui? Siaubas,su tokiais politikais… pensininku susiburimas,pokyciu tikrai nebus!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas