pexels.com nuotr.

Įvairūs

Kodėl komedinius filmus mėgsta dauguma žmonių?

Linksmus filmus, spektaklius, komikų ir klounų pasirodymus mėgsta beveik visi žmonės. Šiuo žanru nesidomi nebent labai menka, visiškai humoro jausmo neturinti žmonijos dalelė. O šiaip yra akivaizdu, kad žmogus juoktis išmoksta žymiai anksčiau nei kalbėti. Be to, žemėje daugiau ne vienas gyvas padaras nemoka juoktis, ši privilegija priklauso tik žmonėms.

Kas dedasi žmogaus organizme jam juokiantis ir kaip į kompaniją prisikviesti sveikuolį juoką?

Mokslo seniai įrodyta, jog juokas labai stiprina sveikatą. Juokiantis atsipalaiduoja raumenys, dingsta psichinė įtampa, stiprėja imuninė sistema, pagreitėja širdies ritmas, į kraują patenka daugiau deguonies, palengvėja virškinimo procesas, mikliau ima veikti smegenys.

Visa tai sudėjus į vieną darinį gaunasi stulbinantis rezultatas – žmogus atsikrato depresinių nuotaikų, palengvėja kamuojantys chroniški skausmai, atsiranda pasitikėjimas savo jėgomis. O pats geriausias būdas parsikviesti juoką – nueiti į smagų komedinį filmą ir jame atsikratyti visų per įtemptą darbo dieną susikrovusių ant galvos rūpesčių.

Kokią naują komediją žiūrovams padovanojo lietuviško kino kūrėjai?

Neseniai kino teatruose pasirodė nauja lietuviška komedija „Draugų lažybos“. Filme pasakojama apie senų draugų kompaniją, kuriai teko susitikti klasės susitikime. Po atitinkamo lygio linksmybių jie nutaria pakeisti nusistovėjusią gyvenimo rutiną ir imasi keistų lažybų.

Pirmoji lažybų užduotis – išsirengti nuogai tokiose vietose kaip biuras, karinės pratybos, susitikimas su buvusia mylimąja, ir net vaikų darželis. Po to jie susigalvoja naujų sudėtingų užduočių, o kas dėsis po to, sužinosite atėję į šį filmą. Faktas vienas – jūs tikrai galėsite skaniai pasijuokti.

Kaip gali būti bandoma sukurti geresnį gyvenimą?

Pagrindinis filmo „Delinkventai“ veikėjas Moranas, siekdamas geresnio gyvenimo, ryžtasi, į pagalbą pasitelkęs gerą savo draugą, iš savo darbdavio pavogti didelę pinigų sumą. O tada ir prasideda visi juokai, nuo kurių kartais net ašaros ima trykšti. Šiame filme apstu absurdiško humoro.

Panaši istorija pasakojama ir komedijoje „Metai buvo sunkūs“, kurios pagrindiniai veikėjai serga nereikalingų daiktų pirkimo priklausomybe, todėl abu iki kaklo yra pasinėrę į skolas. Filmo eigoje sužinoma, jog ir nuo tokios ligos įmanoma išsigelbėti.

Jei jums norisi gauti kuo daugiau informacijos apie tai, kokie komediniai filmai šiuo metu yra patys populiariausi, nedelsdami apsilankykite interneto svetainėje: https://pickvibe.lt/p/renginiai/komedijos-filmai.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas