Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Planšetinių kompiuterių dėklų įvairovė kiekvieno poreikiams

Norime to ar ne, be planšetinių kompiuterių ar kitų išmaniųjų įrenginių savo kasdienybės, tiek kalbant apie darbo dieną, tiek ir laisvalaikį, šiandien neįsivaizduojame dažnas: pradedant vaikais ir baigiant verslininkais. Priklausomai nuo to, kokiai išmaniųjų įrenginių naudotojų kategorijai (verslininkai, studentai, vaikai, senjorai ir kita) galime save priskirti, skiriasi reikalavimai, keliami planuojamai įsigyti planšetei ar kitam įrenginiui, o kartu – ir pageidavimai tam tikrų aksesuarų (tarp jų – ir planšečių dėklų), be kurių neįsivaizduojamas komfortiškas naudojimasis kompiuteriu, atžvilgiu.

Gamintojai, reaguodami į tai, siūlo įvairius estetinius ir funkcinius planšetinių kompiuterių dėklų sprendimus, po kuriuos šiame straipsnyje ir norime išsamiau apsižvalgyti. Šįkart detaliau nagrinėjame, kokios savybėmis skirtingoms naudotojų kategorijoms pasižymi Samsung planšetės dėklas.

Planšetinių kompiuterių dėklai studentams

Kalbant apie šią naudotojų kategoriją, kuri, savaime suprantama, be planšetės sunkiai įsivaizduotų savo eilinę dieną universitete ar kitoje mokymosi įstaigose, galima išskirti žemiau išvardintas savybes, kuriomis turėtų pasižymėti pastariesiems skirti dėklai.

Lengvumas

Tikriausiai studentai – tai ta naudotojų kategorija, kuri vieną pagrindinių šio įrenginio savybių – mobilumą – išnaudoja maksimaliai. Tad, siekiant jog planšetę būtų patogu neštis į paskaitas, bibliotekas ir panašias vietas, kuriose „verda“ studentiškas gyvenimas, pastarųjų dėklai turi būti lengvi,  neapkrauti nereikalingomis detalėmis.

Saugumas

Kuriant planšečių dėklų dizainą, turi būti apgalvoti ir įgyvendinti sprendimai, susiję su maksimalia įrenginio apsauga nuo galimų kritimų (pavyzdžiui, sustiprintos dėklo briaunos).

Stilingas, modernus, žaismingas dizainas

Studentai – labai marga auditorija, tarpusavyje besiskirianti skoniu, pomėgiais ir pan. Pastariesiems skirti planšečių dėklų modeliai pasižymi moderniu, stilingu, žaismingu dizainu. Nors, žinoma, priklausomai nuo individualios asmenybės, pastaruosius gali traukti ir, pavyzdžiui, solidaus, prabangaus dizaino kompiuterių aksesuarai.

Papildomos funkcijos

Renkantis tarp skirtingų planšetinių kompiuterių dėklų modelių, pravartu atkreipti dėmesį į tokius naudingus, praktiškus sprendimus, kaip, pavyzdžiui, integruota klaviatūra, rašiklio laikiklis ir pan.

Planšetinių kompiuterių dėklai verslininkams

Planšetė – viena iš detalių, svarbi kalbant apie verslininko įvaizdį. Tad didelė dalis šiai kategorijai priklausančių vartotojų yra itin reiklūs tiek planšetės dėklo dizaino estetiniams, tiek ir funkciniams sprendimams.

Minimalus arba elegantiškas ar net prabangus dizainas

Priklausomai nuo individualių pageidavimų, šiai vartotojų kategorijai save priskiriantiems klientams imponuoja minimalistinis, kartais – elegantiškas ar net prabangus planšetės dėklo dizainas. Tad pirmenybę pastarieji skiria tokioms dėklų medžiagoms, kaip, pavyzdžiui, oda ar odos imitacija.

Papildomi funkciniai dizaino sprendimai

Integruotas stovas, skirtas patogesniam naudojimuisi planšete per prezentacijas ar vaizdo skambučius, papildomos kišenėlės vizitinėms kortelėms, rašikliams, dokumentams: dalis planšetės dizaino sprendimų, kuriuos, renkantis šią prekę, reikėtų įvertinti.

Saugumas

Tam tikri dizaino sprendimai, pavyzdžiui, magnetiniai užsegimai ar kitokie uždarymo mechanizmai, užtikrina planšetės didesnį planšetės saugumą šią transportuojant.

 Planšetinių kompiuterių dėklai vaikams

Išmaniosios technologijos – kasdienybė, su kuria susiduria dažna šeima, net ir auginanti gana nedidelius vaikus. Todėl svarbu renkantis pačią planšetę ar kitą išmanųjį įrenginį, o taip pat – ir planšetės dėklą, orientuotis į maksimalų patogumą vaikui. Žinoma, nepamirštant kontroliuoti ir prie ekrano praleidžiamo laiko trukmę.

Atsparumas ir tvirtumas

Svarbu ne tik dėklo dizaino sprendimai, užtikrinantys efektyvią planšetės apsaugą, bet ir medžiaga, iš kurios yra gaminamas dėklas. Geriausias pasirinkimas – tokios smūgiams atsparios medžiagos, kaip, pavyzdžiui, silikonas ar plastikas, atlaikančios kritimus ar smūgius.

Nesudėtinga priežiūra

Ne mažiau svarbu, jog planšetės dėklo medžiaga būtų lengvai valoma. Taip pat nebūtų per daug papildomų detalių, apsunkinančių dėklo priežiūrą: juk, kur vaikai, netrūksta ne tik dulkių iš aplinkos, bet ir papildomų nešvarumų.

Funkciniai sprendimai

Vienas nepamainomų dizaino sprendimų, kalbant apie vaikiškų planšetinių kompiuterių dėklus – rankena, skirta patogiam įrenginio nešiojimui.

Spalvingumas, žaismingas, patrauklus dizainas

Vaikai, kaip žinia, visų pirma myli akims, tad vaikiški planšečių dėklai išsiskiria ryškiomis spalvomis, žaismingomis dekoracijomis (gyvūnai, animaciniai personažai ir pan.) ir kitais patraukliais dizaino sprendimais.

Žinoma, apžvelgti planšetinių kompiuterių dizaino ypatumai, atsižvelgiant į konkrečias vartotojų grupes, tėra tendencijos, o ne, jokiu būdu, taisyklė. Kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo amžiaus, užimamų pareigų ar kitų kriterijų, yra individualybė, visose situacijose diktuojanti savo poreikius. Planšečių dėklų pasirinkimas – ne išimtis.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas