Laivelius gamino iš natūralių medžiagų.

Naujausi, Žmonės

Ukmergiškių šeimas subūrė „Vilkmergėlės regata“

Gegužės 15-ąją minint Tarptautinę šeimos dieną piliakalnio papėdėje, prie Vilkmergėlės upelio, susirinko būrys vaikų su savo tėveliais. Čia pirmą kartą vyko „Vilkmergėlės regata“, kurios metu iš natūralių medžiagų visi gamino laivelius, kuriuos po to plukdė upeliu ir varžėsi tarpusavyje.

Kaip pasakojo savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė, renginį šeimoms organizavo neseniai įsikūrusi VšĮ „Nekarūnuotas“ ir Ukmergės techninės kūrybos centras, o inicijavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

VšĮ „Nekarūnuotas“ direktorės Eglės Butkutės teigimu, rengiant „Vilkmergėlės regatą“ buvo vienas tikslas – padaryti šventę Ukmergės vaikams. Ir tai pavyko.

Renginio dalyvių skaičius pranoko organizatorių lūkesčius: sulaukta net 78 vaikų, kurie atėjo kartu su savo tėveliais. Nors jiems ir teko palaukti, pastovėti eilėje, bet visi į namus grįžo laimingi bei pasisėmę gerų emocijų.

Organizatoriai sakė supratę, kad Ukmergėje yra didžiulis poreikis paprastų, šeimas suburiančių renginių. Tikimasi, jog „Vilkmergėlės regata“ taps tradiciniu pavasario renginiu.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotr.

Renginio dalyvių skaičius pranoko organizatorių lūkesčius.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Sveikinimai :
    Sveikinu organizatorius su labai naudingu renginiu, kuris padidins stojančių į inžinerines specialybes abiturientų kiekį, ko Lietuva jau pasigenda. Siūlau tokius renginius išplėsti ir organizuoti reguliariai, išskaidant pagal amžių, tematikas ir kt., pvz., organizuoti burlaivių regatą (kieno sukurtas nustatyto didžio burlaivis (modelis) greičiau plauks ir pan.). Be abejo, paruošti tokius renginius sudėtingiau ir brangiau, bet verta! Pritrauks šeimos narius ir ne tik.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas