default

Aktualijos, Naujausi

Jaunimo gatvės renovacija artėja į pabaigą – darbus užbaigs rudenį

Užupio mikrorajono Jaunimo bei Miškų gatvėse vykdomi darbai kelia gyventojų pasipiktinimą, nusiskundimus nepravažiuojamais keliais. Tačiau rajono savivaldybės administracija tikina, jog nepatogumai laikini.

Kaip skelbiama savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotojos Daivos Zimblienės pranešime, rangos darbus vykdančios UAB „Rodsta“ techninis direktorius Rolandas Šiurna paaiškino, kad Jaunimo gatvėje tiesiami pėsčiųjų takai, rengiami važiuojamosios dalies pagrindai, automobilių stovėjimo vietos. Gatvę asfaltuoti planuojama gegužės paskutinę arba birželio pirmąją savaitę. Paklojus naują asfalto dangą kiti darbai bus toliau tęsiami, juos užbaigti planuojama dar šiemet.

To tarpu Miškų gatvėje, pasak R. Šiurnos, šiais metais bus sutvarkytas tik vienos jos pusės šaligatvis – kas dabar ir daroma. Kiti darbai – lietaus nuotekų ir automobilių parkavimo vietų bei naujos asfalto dangos įrengimas – šioje gatvėje bus vykdomi po technologinės pertraukos ir tikėtina bus užbaigti kitąmet.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jonui :
    Grynais prisidejo?
  • Jonas :
    Gyvenu Jaunimo gatvėje ir esu labai patenkintas šios įmonės darbu... Daro viską tikrai greitai, manau, kad ir tikrai kokybiškai ir nereikia kelti jokių pasipiktinimų ar teikti nusiskundimus dėl nepravažiavimų( ko nepasakyčiau apie Antakalnio gatvę...) Visų pirma Ačiū tiems kas prisidėjo prie šios rekonstrukcijos.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas