Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vykusiame ugniagesių globėjo šv. Florijono dienos minėjime dalyvavo svečiai ir darbuotojai.

Naujausi, Žmonės

Šventės proga apdovanoti ugniagesiai gelbėtojai

Gegužės 7-ąją Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT) vyko ugniagesių globėjo šv. Florijono dienos minėjimas.

Ta proga Tarnyboje apsilankė ir ugniagesius gelbėtojus sveikino Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Nerijus Statkus bei rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Profesinės šventės proga ugniagesiams gelbėtojams padėkota už sunkų darbą, palinkėta ir toliau išlikti tokiais, dėl kurių pastangų ir atsidavimo, jie pirmauja visuomenės pasitikėjimo apklausose.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei ugniagesių globėjo šv. Florijono dienos proga Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM direktorius Saulius Greičius apdovanojo vyresnįjį ugniagesį gelbėtoją Audrių Alaunį ir ugniagesį gelbėtoją Valentą Bliukį VPGT ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 25 tarnybos metus.

Taip pat PAGD direktorius pareigūnams Audriui Kuprioniui, Arminui Balniui, Egidijui Sipavičiui, Norbertui Šembergui, Martynui Šimoniui ir administratorei Ligitai Karablikovienei pareiškė padėką.

PAGD prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas N. Statkus vardine dovana paskatino pareigūnus Valdą Kontrimavičių ir Gintarą Blusį; 3 darbo dienomis papildomų mokamų atostogų – Andrių Astiką ir Tadą Zakarauską. Pareigūnams Mindaugui Kadelskui, Rolandui Garniui, Mantui Usevičiui, Nerijui Kačinskui, Mantui Dūdai, Daliui Siličiui, Raimundui Verbickui, Donatui Diliūnui, Ričardui Kiaušiniui, Edgarui Miliauskui, Gaudeniui Bogdanovičiui, Mantui Klimantavičiui, Deividui Meškauskui ir tarnybinių patalpų valytojai Aldonai Girštautienei pareikštos padėkos.

Šventės proga ugniagesius sveikino ir meras D. Varnas. Jo padėkos įteiktos budinčios pamainos skyrininkui Aurimui Ruškiui, budinčios pamainos vyresniesiems ugniagesiams gelbėtojams Nerijui Kavaliauskui, Vladui Žižiui, Valdui Gineikai, Irmantui Kardauskui, Pauliui Kavaliauskui, Stasiui Liutkevičiui, Saidžiui Pakienui ir Renatui Zurzai, budinčios pamainos ugniagesiui gelbėtojui Romui Dudkovui.

Renginio metu su 40-uoju gimtadieniu pasveikintas ir Ukmergės PGT viršininkas Dainius Vyšniauskas. Jis gegužės 4-ąją švenčia dvi progas: šv. Florijono dieną ir gimtadienį. Pasveikintas jubiliatas patikino, kad šie metai jam yra jubiliejiniai ne tik amžiaus prasme. Šiemet sukanka 20 metų, kai jis pirmą kartą įžengė į statutinę tarnybą, kuri prasidėjo būtent Ukmergės PGT ir su neilgais karjeros vingiais sostinėje čia tęsiasi iki šiol.

Šiuo metu Ukmergės PGT dirba 38 statutiniai pareigūnai bei 2 administracijos darbuotojai.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas