Dvidešimt pirmą kartą surengto mažojo futbolo turnyro dalyviai ir organizatoriai.

Naujausi, Sportas

Lyduokiuose vykusiame turnyre dalyvavo ir olandų komanda

Gegužės 4-ąją Lyduokiuose 21-ą kartą surengtas tradicinis mažojo futbolo turnyras. Jį organizavo Lyduokių kaimo bendruomenė, vykdydama rajono savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Aš galiu. Tu gali. Mes visi galim-21“.

Pasakodama apie turnyrą jo organizatorė, bendruomenės pirmininkė Auksė Pusvaškienė pasidžiaugė, kad prie renginio sėkmės nemaža dalimi prisidėjo ir geras oras. Visą dieną švietusi saulė puikiai nuteikė ne tik futbolininkus, bet ir žiūrovus – lyduokiečius bei svečius. Susirinkusieji stebėjo futbolo rungtynes, palaikė žaidėjus, taip pat galėjo susipažinti su stadione eksponuota nuotraukų, kuriose užfiksuotos ankstesnių metų renginių akimirkos, ekspozicija.

Pasak pirmininkės, į šį renginį žaisti buvo atvykusi grupelė futbolo mėgėjų iš Nyderlandų Karalystės, tad turnyrą galima vadinti tarptautiniu. Šiemet kartu su Rečionių, Obelių, Lentvorų ir Lyduokių komandomis žaidė ir svečiai – Apeldorno miesto komanda. Ją iš savo šeimos narių ir bičiulių subūrė buvęs futbolininkas Willem Barten, kuris nuo 2017-ųjų gyvena Lyduokiuose. Nors olando sportinę karjerą nutraukė patirta trauma, jis pats dabar aktyviai nesportuoja, tačiau pamėgtai sporto šakai neliko abejingas.

Pasak bendruomenės pirmininkės, olandai, W. Barten pakviesti, pirmą kartą į Lyduokius žaisti futbolo buvo atvykę 2020-iais. Jiems čia labai patiko, tad vėl subūrė savo komandą ir dalyvavo turnyre.

Renginys buvusios mokyklos stadione šeštadienį prasidėjo 10 valandą. Komandoms sužaidus po ketverias rungtynes paaiškėjo, kad nugalėtoja tapo Rečionių komanda, vadovaujama Sauliaus Lukašenko. Jis ne tik užtikrintai atvedė Rečionių futbolininkus ant nugalėtojų pakylos, bet ir daug prisidėjo organizuojant turnyrą.

Pirmą vietą iškovojo Rečionių komanda, vadovaujama S. Lukašenko.

A. Pusvaškienė padėkos žodžių taip pat negailėjo ir ilgamečiam Lyduokių komandos kapitonui Laimantui Gaidamavičiui, kuris, beje, apdovanotas vyriausio turnyro žaidėjo prizu.

Pirmą vietą iškovojusiai komandai įteikta taurė, prizininkės apdovanotos medaliais, suvenyrais. Be to, turnyro dalyviams, svečiams ir rėmėjams buvo įteikti Žemės ūkio ministerijos skirti prizai.

Futbolo turnyrą tradiciškai parėmė kraštietis Marius Gudauskas, vadovaujantis UAB „Eckes-Granini Baltic“. Jo dosnumo dėka renginio dalyviai galėjo atsigaivinti sultimis. Po rungtynių žaidėjai ir žiūrovai vaišinosi MB „Roko virtuvės“ išvirta žirnių koše.

A. Pusvaškienė (trečia iš kairės) su turnyrą organizuoti padėjusiomis bendruomenės narėmis.

Organizuojant turnyrą talkino nemažai Lyduokių kaimo bendruomenės narių. Aldona Kuzmienė atsakingai atliko rungtynių sekretorės pareigas, atliekant pasiruošimo darbus bei renginio metu prisidėjo Virginija ir Romas Navickai, Jolita ir Gintaras Sinevičiai, ūkininkas Arvydas Zabulis, Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Lyduokių padalinio vyresnioji bibliotekininkė Janina Baškauskienė. Už stadiono paruošimą renginiui bendruomenės pirmininkė dėkinga Lyduokių seniūnijos darbuotojams Almantui Jasiūnui ir Alvydui Morkūnui, už savanoriavimą rungtynių metu – buvusiai ilgametei felčerei Aldonai Finočenkienei.

„G. ž.“ inform.

Juozo PUSVAŠKIO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas