Nuomonių telefonas

Susirūpino dėl pramonės parko plėtros

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

„Pašilėje baigiamas Vaitkuškio gatvės modernus remontas. Tačiau mums nerimą kelia intensyvūs darbai, kurie vyksta šalia šios gatvės esančioje Ukmergės pramonės parko teritorijoje, – kalbėjo „Nuomonių telefonu” skambinęs Pašilės gyventojas. – Norėtume konkrečiau sužinoti, kokių objektų statyba šioje teritorijoje numatyta, kokios srities veikla bus vykdoma. Neramu ir dėl prieš 60 metų pastatyto vandentiekio bokšto būklės – iš išorės matyti pamatinės dalies įtrūkimai, plytų nubyrėjimai. Galimai tai – ne tik seno statinio požymiai, bet ir dėl įmonėje „Stansenfabrikken” veikiančių presų, kurių vibracija juntama ir aplinkiniuose gyvenamuosiuose namuose, poveikio.”

Pašilės gyventojus taip pat pasiekė gandai, jog Pramonės parko teritorijoje planuojama statyti degalinę, kuri, jų teigimu, būtų šalia gyvenamųjų namų.

„Stansefabrikken“ įmonių grupės valdybos narė Rita Bogužaitė paaiškino, kad Ukmergės pramonės parko teritorijoje norvegiško kapitalo „Stansefabrikken“ įmonių grupė, vykdydama ilgalaikę augimo ir plėtros strategiją, plečia savo gamybines bei administracines patalpas.

„Pašilės gatvėje Nr. 10 pradėtas vykdyti apie 5 600 kv. m gamybos paskirties pastato statybos projektas, – pasakojo R. Bogužaitė. – Ši plėtra yra atsakas į didėjantį klientų poreikį gamybiniams pajėgumams ir apima dideles investicijas į naujausią techniką, automatizuotus mašinų atnaujinimus.

Plėtros projektas papildys jau esamą 25 000 kv. m ploto Ukmergės pramonės parką, kurio sėkminga istorija siekia daugiau nei 20 metų. Pramonės parko tikslas – sukurti ekologišką pramonės zoną, kuri atitiktų aukštus verslo valdymo standartus. Naujas gamybos pastatas atitiks BREEAM „very good“ standartą, o tai sustiprins mūsų atsidavimą tvariai gamybos praktikai. Naujo pastato užbaigimas planuojamas 2024 m. pabaigoje ir tai žymi dar vieną etapą kelyje į tvarų pramonės augimą.

Tuo pačiu džiaugiamės, kad bendradarbiaujant su Ukmergės savivaldybe pavyko inicijuoti Vaitkuškio gatvės rekonstrukcijos projektą infrastruktūros pagerinimui“.

Kaip žinia, praėjusių metų viduryje Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė beveik 350 tūkst. Eur finansavimą Pašilėje esančios Vaitkuškio gatvės rekonstrukcijai.

Kaip tuomet skelbė Ukmergės rajono savivaldybė, lėšos buvo skirtos rajono verslo plėtros sąlygoms gerinti, ministerijai teigiamai įvertinus teiktą paraišką viešosios susisiekimo infrastruktūros, vedančios į Pašilėje įsikūrusią UAB „Ukmergės pramonės parkas“, sutvarkymo darbams finansuoti. Ją parengė Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyrius.

Gautomis lėšomis šiuo metu baigiama kapitališkai suremontuoti 430 m ilgio Vaitkuškio gatvės ruožą. Šalia įrengtas pėsčiųjų takas, atnaujinti lietaus nuotekų tinklai, kabelinės elektros linijos ir LED šviestuvai.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Tadas :
  Toks pat triuksmas prie Narbuto gamyklos. Idomu, kokie beprociai isduoda leidimus tokias gamyklas statyti miesto teritorijoje. Ziedo gatve pestiems praeiti neina per furas ir lengvuosius automobilius
 • O. :
  Taigi, o kur atsakymas? Nieko neatsakė, tik papostringavo apie tvarkią gamybą ir ateities investicijas, savivaldybės indėlį... viskas... O ką jie gamins? Presas toliau daužysis? Vaitkuškio gatve viena po kitos lakstys "furos"?
 • Bus skandalas :
  Burzgia,daužosi presai,kvapai eina iš tų gamyklų,ar ne per arti jos pastatytos...? Visų pirma. Žurnalistai turėtų pasidomėti,bus jums tokia pirtelė kaip buvo Klaipėdos Grigeo. Ir nepadės jokie giminaičiai sukišti... viskas su laiku. Ir Nesvarbu,kad dauguma įmonių užsienietiškos,vistiek į vadovus,administracijas sulindę giminaičiai,draugeliai,meilužės ir dukros... tik kavą nešioja ir telefonus maigo... kiek bemokslių... bet čia atskira tema.
 • "Verslininkai" :
  "Gautomis Europos lėšomis" - verslininkai neprisideda nė centu prie gatvių atnaujinimo - kas Žiedo g. sugadino su provėžomis - gal motorolerių vairuotojai? Tokių įmonių savininkai tik ir laukia, kad kiti kažką padarytu - verslas, juk tik siekia pelno kam čia investuoti kas neatsiperka?...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas