Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Kranelį tenka remontuoti vos ne kas mėnesį

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Ukmergės gyventojas norėjo pranešti, kad Vaižganto kapinėse sugedęs vandentiekio kranelis, kuris neužsisuka, todėl nuolat bėga vanduo.

„Nežinau, kas jį turėtų remontuoti – UAB „Ukmergės vandenys“ ar miesto seniūnija, prižiūrinti kapines. Vanduo teka jau antra savaitė. Tokia pati situacija buvo ir anksčiau, kai lankiausi kapinėse. Mano nuomone, dabar vanduo čiurlena stipresne srove, todėl gaila, kad be reikalo išbėga tiek daug vandens, juk už jį kažkas turės sumokėti“, – susirūpinęs kalbėjo ukmergiškis.

Redakcijai susisiekus su Ukmergės seniūnu Žilvinu Dirse, šis patikino, jog Vaižganto kapinėse esantį vandentiekio užsukimo kranelį tenka remontuoti vos ne kas mėnesį. Seniūnas apgailestavo, kad kapinių lankytojai jį taip dažnai sulaužo. Ž. Dirsė sakė, jog užvažiuos į kapines, ir pažadėjo, kad artimiausiu metu kranas bus suremontuotas.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • ? :
    Nupirktų vieną kartą kokybišką - tai ne,perka pigiausius ir kas mėnesį keičia. Uždeda visokius šūdus plastmasinėm rankenėlėm,kur net vaikas gali netyčia persukti į kitą pusę. Tai ko norėti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas