Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

„Ignitis“ prašo klientų būti budriems – siaučia sukčiai

Bendrovė „Ignitis“ informuoja visuomenę apie sukčių siunčiamas melagingas trumpąsias SMS žinutes, prisidengus bendrovės vardu. Klientų prašoma būti budriems ir nepakliūti į sukčių pinkles.

Informaciją apie gautą trumpąją SMS žinutę bendrovė „Ignitis“ gavo iš budraus kliento, kuris nepasitikėjęs gauta informacija, kurią siuntė sukčiai, apsimetantys bendrove, kreipėsi į klientų aptarnavimo centrą ir informavo apie bandymą išvilioti pinigus.

Žinutėje pateikiama informacija apie tariamą įsiskolinimą, nurodomas sąskaitos, į kurią reikalaujama pervesti pinigus, numeris, teigiama, jog nesumokėjus skolos bus kreipiamasi į skolų išieškojimo įmonę.

„Ignitis“ primena, kad nesiunčia klientams SMS žinučių su nurodytais sąskaitos numeriais. Kilus įtarimų dėl gautų SMS pranešimų, klientams pirmiausia rekomenduojama tokio pranešimo pagrįstumą pasitikrinti prisijungus prie e.ignitis.lt savitarnos, kur tiksliai bus galima matyti mokėjimo situaciją arba susisiekus su bendrove internetu – live pokalbis yra greičiausias konsultavimo būdas, o neturint galimybės naudotis internetu – pasiskambinti oficialiu bendrovės klientų aptarnavimo numeriu +370 611 21 802.

Bendrovė primena visais atvejais atkreipti dėmesį į žinutės siuntėjo pavadinimą, SMS žinutės nuo bendrovės „Ignitis“ siunčiamos IGNITIS vardu, o ne kokiu nors kitu telefono numeriu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gramatiką, sukčiai nėra stiprūs šioje srityje, daro daug rašybos klaidų. O svarbiausia – neskubėti, pirmiau pasitikrinti informaciją.

Informacijos apie nuo sukčių nukentėjusius asmenis dėl šio konkretaus atvejo bendrovė neturi.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas