Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Norėdama užsidirbti, prarado beveik 10 tūkst. eurų

Į policiją kreipėsi Ukmergės gyventoja (g. 1943 m.). Moteris praėjusių metų gruodžio pabaigoje socialiniame tinkle Facebook rado skelbimą apie galimybę investuoti. Tuo susidomėjusi ukmergiškė sulaukė brokerio, pasivadinusio Vadim Orlov, skambučio (skambinta buvo iš numerio +441 384 958 958). Jis pasiūlė investuoti pinigus, kad galėtų užsidirbti. Pirmą 250 eurų sumą moteris pervedė, tik tiksliai neatsimena kam.

Pasak pareiškėjos, ji su minėtuoju V. Orlov bendravo per programėlę „Telegram“ arba jis skambindavo telefonu. Šių metų kovo 12 dieną moteris vėl sulaukė šio vyro skambučio. Vadinamasis brokeris pasiūlė moteriai daugiau investuoti pinigų. Tą pačią dieną ukmergiškė iš „Swedbank“ banko savo sąskaitos per du kartus pervedė 7 000 eurų į Mariaus Lapinsko banko sąskaitą. Kovo 13-ąją ji pervedė dar 2 500 eurų.

Apie tai, kad buvo apgauta, pareiškėja suprato, kai V. Orlov iš programėlės „Telegram“ ištrynė visas susirašinėjimo su ja žinutes. O kai ji nuėjo į banką, darbuotoja jai pasakė, kad pinigus ji galimai pervedė sukčiams.

Moteris dėl to patyrė 9 750 eurų turtinę žalą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Kalėjimas :
    Zona juda!! Kaleimčikus sušildė,hahaha. Proto nulis! Višta visiška! Ir butą savo perrašytum velniai žino kam!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas