Paviljonus pasistatė buvusių senų kioskų savininkai.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Nugriautų kioskų vietoje – šiuolaikiški smulkios prekybos paviljonai

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Į redakciją skambinusi Vilniaus gatvės gyventoja papasakojo, kad trečiadienį, kovo 13-ąją, buvo griaunami prie Pivonijos prekybos centro stovėję apleisti kioskai: „Kad šių pašiūrių, prie kurių rinkdavosi „mėlynanosiai“, neliks, gerai, bet jų vietoje vėl kažkas bus statoma. Jau sukalti kuoliukai…“

Moteris norėtų sužinoti, ar nugriautų kioskų vietoje atsiras nauji. Taip pat ją domino, kodėl iki šiol vis dar tuščia naujai pastatyta stoginė, kur turėtų persikraustyti daržovių pardavėjai.

Rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis informavo, kad nugriautų senųjų prekybos kioskų vietoje šalia prekybos centro „Pivonija“ iškils du nauji, šiuolaikiški smulkios prekybos paviljonai. Juos čia pasistatys buvusių senų kioskų savininkai, kurie pareiškė norą atsinaujinti.

„Miškų gatvėje, už prekybos centro „Pivonija“ įrengta nauja prekyvietė-paviljonas prekeivių laukia jau nuo praėjusių metų vasaros. Prekeivių pageidavimu ir patogumui Ukmergės miesto seniūnija pagamino ir čia pastatė 5 medinius suolus. Tam, kad žmonėms būtų patogiau vaikščioti, artimiausiu metu čia dar bus atvežta ir skaldelės. Prie „Pivonijos“ įsikūrusio nelegalaus turgelio turėtų nebelikti. Šių metų sausio mėnesį Ukmergės rajono savivaldybės taryba patvirtino Prekybos Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje esančiose viešosiose vietose taisykles, kurios skelbia, kad „draudžiama prekiauti ar teikti paslaugas nuo dėžių, turėklų, atramų, grindinio, žemės ir kitos tam nepritaikytos vietos“. Prekeiviai, kurie nesilaikys minėtų taisyklių, susilauks pareigūnų dėmesio“, – situaciją pakomentavo vicemeras.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Ritai :
  "Močiutės gali prekiauti paviljone, bet ne prie parduotuves ant žemės". O kiek paviljonas kainuoja? Gal jis tik didesnes pajamas gaunantiems prekeiviams "įkandamas"? Juk paprastesnių ir mažesnių paviljonų (prekybos vietų) pasiūlos lyg ir nėra? O gaila?
 • Dainora :
  Deviniolikto amžiaus monopolinis kapitalizmas Lietuvoje pereina į paskutinę stadiją, naikinama viskas kas dar turi kažkokią laisvę.
 • M :
  Absurdas.
 • Alio :
  Prašome nugriauti žalią kioską kitoje pusėje Pivonijos,kiek galima. Arba įpareigoti savininkus atnaujinti... Baisu! Tragiška!
 • **** :
  Geroves norejot, gavot!!! Dziaukites.
 • Rita :
  Mociutes gali prekiauti paviljone, bet ne prie parduotuves ant zemes.
 • Romutė :
  Kiek gali stovėti žalias kioskas Pivonijos mikr.prie naujai įrengto naujo turgelio,gadina visą vaizdą.
 • Virginija Bujokienė :
  Nuo joo🤔Gerovės valstybėje-viskas tik turtuoliams🫣Vargšams-tik pakampės, kad niekam netrukdytų... Mūsų močiutės jau nebereikalingos su savo rankomis užaugintomis daržovėmis ir gėlytėmis. LIŪDNA 😔😪Gėda turėtų būti mūsų miesto valdžiai🫣😔😪

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas