Po lietaus duobės prisipildo vandens, kelkraščiuose telkšo balos.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Siūlo keisti Antano Smetonos gatvės pavadinimą

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Antano Smetonos gatvės gyventojas siūlė nedaryti gėdos Lietuvos prezidentui Antanui Smetonai ir šios gatvės pavadinimą keisti į „Purvynės“ arba „Balų“.

„Ar kas nors iš valdžios atstovų važiavo šiomis dienomis šia gatve? – klausė vyriškis. – Dar prieš kelerius metus dabartinis meras Darius Varnas žadėjo, kad A. Smetonos gatvė bus tvarkoma, kai pasibaigs buvusio karinio miestelio rekonstrukcijos projektas. Viskas ten sutvarkyta jau seniai, bet mūsų gatvę remontuoti delsiama. Pernai buvo klojami po žeme elektros laidai. Visą kelkraštį iškasė, šiek tiek palygino ir paliko. Dabar, kai išėjo pašalas, atsivėrė giliausios duobės, iš namų neįmanoma nei išvažiuoti, nei išeiti. Neliko nei gatvės, nei šaligatvių – tik vienos duobės. Gal čia kokį apokaliptinį filmą ketinama filmuoti?“

Gyventojas stebėjosi, kodėl atsirado lėšų Mindaugo ir Artilerijos gatvių asfaltavimui, o A. Smetonos gatvėje jokie darbai nevykdomi.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė informavo, jog su Ukmergės rajono savivaldybės kelių (gatvių) ar takų statybos, rekonstrukcijos ar remonto 2024-2027 m. prioritetiniu kelių ir gatvių sąrašu galima susipažinti Ukmergės rajono savivaldybės tinklapyje https://www.ukmerge.lt/keliu-ir-gatviu-remonto-darbu-eiliskumas/. Šis gatvių remonto eiliškumas buvo patvirtintas rajono Savivaldybės tarybos šių metų sausio 25 dieną.

„Yra parengtas A. Smetonos g. rekonstravimo projektas: I etapas darbų vyktų nuo Kauno g. iki Deltuvos g.; II etapas – nuo Vasario 16-osios g. iki Ramygalos g. Bendra darbų vertė siekia apie 1,5 mln. Eur. Projekte numatyta įrengti lietaus nuotekų tinklus, naują apšvietimą, naujus šaligatvius, pėsčiųjų dviračių taką ir pakloti naują asfaltbetonio dangą su pagrindais. A. Smetonos g. rekonstravimas bus vykdomas vadovaujantis anksčiau minėtu Savivaldybės tarybos patvirtintu prioritetiniu 2024–2027 m. objektų sąrašu, atsižvelgiant į savivaldybės finansines galimybes“, – aiškino D. Zimblienė.

Ji pridūrė, kad savivaldybė derino su AB ESO, kad prieš vykdant A. Smetonos gatvės rekonstrukciją būtų sutvarkyti elektros tinklai, priklausantys ESO įmonei: „Tai ir buvo atlikta praėjusiais metais. Iš ESO bus pareikalauta, kad kasimo vietose būtų tinkamai atstatytos dangos, kelkraščiai, žalios vejos.“

Pasak Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotojos, skaitytojo paminėtos Artilerijos gatvės asfaltavimas buvo numatytas buvusio karinio miestelio rekonstravimo projekte. Mindaugo gatvės būklę pavyko pagerinti su paprastojo remonto darbais – kai atnaujinama tik buvusi asfaltbetonio danga be pagrindų, nėra įrengiami kiti gatvės elementai, t. y. šaligatviai, pėsčiųjų-dviračių takai ir pan.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • velykos :
  Atsakingi politikai.konkreciai ukio reikalu komitetas kuriam vadovauja Vilcinskas, o jo oponentas savivaldybeje yra Balzekas. Tame komitete ir sprendziami sie klausimai. Visokie atsikalbinejimai, atsrasinejimai, o reikalai nesprendziami.
 • Dar :
  Kažkur paprašysit prisidėti grynais,visi gyventojai kreipsimės į STT,ir ne tik. Vilniaus žurnalistus… parodys ir per TV. Taip kad… sėkmės
 • **** :
  Koks meras, toks ir seniunas. Pagal save renka.
 • Staska :
  Seniūnas neįgalus, toliau tas pats. Dabar svarbiausia FB bendrinti kitų kalbančių galvų įrašus ir sveikinimus.
 • Nu nu :
  Ir biudzetas gi perteklinis! Per 2023 metus sutaupe- 3 994 700 eur. Ar nera pinigu jau? baigesi?
 • Xa :
  Duokit grynu, prisidekit grynais !

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas