Naujausi, Nuomonių telefonas

Kelių eismo taisyklių pažeidėjai baudžiami

Loreta EŽERSKYTĖ

 

„Iš Kauno gatvės prie šviesoforo sukant į buvusio buitinio kiemą yra kelio ženklas, draudžiantis transporto priemonėms sustoti. Deja, retas vairuotojas jo paiso. Automobiliai čia ne tik sustoja, jie kartais ištisomis valandomis stovi užvažiavę ant šaligatvio. Kodėl jų niekas nesudrausmina – juk jie užtveria pėstiesiems praėjimą, be to, pažeidžia Kelių eismo taisykles“, – mintimis dalijosi į redakciją paskambinęs skaitytojas.

Ukmergiškio pastebėjimus perdavėme rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjui Aidui Dutkui. Jis patikino, kad ši vieta tikrai nėra pamiršta: „Pagal susitarimą aikštelę kontroliuoja policija. Pareigūnai dažnai čia užsuka. Jei pastebi neleistinai stovinčias transporto priemones, jas nufotografuoja, po to pažeidėjams nusiunčia pranešimus sumokėti baudą. Mano žiniomis, nubaustų asmenų yra daug.“

Vedėjas taip pat teigė, jog kartais nubausti vairuotojai teisinasi nepastebėję draudžiančio sustoti kelio ženklo. Todėl čia ketinama pastatyti dar vieną, kuris būtų atgręžtas taip, kad būtų matomas sustojus ir išlipus iš automobilio.

Ukmergės policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus taip pat teigė, kad pareigūnai nuolat aplanko mieste esančias vietas, kuriose stovi draudžiamieji kelio ženklai, ir pasidomi, ar visi vairuotojai jų paiso.

„Nors gyventojams atrodo kitaip, Kelių eismo taisyklių pažeidėjai visada yra nubaudžiami. Tačiau tai žino tik jie, kitiems apie sumokėtą baudą greičiausiai ne visi pasigiria…“ – sakė V. Butkus.

Skaitytojo nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Robis :
    Valdui, pažiurėk i nuotrauką straipsnio viršuje, ar tai mažas ženklas? Jei mažokas, siulau kreiptis pas akulistą, ir jau nebevairuoti automobilio. Ukmergėje automobilių vairuotoju kultūra baisi, tikrai ne visų bet daugelio, stato auto kur nori ir kaip nori. Prieš porą dienu BMV prie Ūkio banko stovėjo skersai kelio, išlaipino keleivius, kokių 10 min, bet kam skersai pastatyti auto neaišku, nebent, kad BMW naujesnis, tai galima.
  • //// :
    Gyvrnti visiems reikia, dutkui taip pat...greit su padidintu stiklu vazinesim...
  • Valdas :
    O ar jūs atkreipėte dėmesį kokie miniatiūriniai draudžiamieji ženklai dabar montuojami? Ar jie tikrai atitinka reikalavimus? Jie daug mažesni už įprastus kelio ženklus ir nevisuomet juos įmanoma pastebėti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas