Naujausi, Nuomonių telefonas

Dalis medžių bus šalinami

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Sulaukėme Gruodžio 17-osios gatvės gyventojo skambučio. Ukmergiškis sakė, kad šios gatvės atkarpoje nuo 20 namo iki stadiono augantys medžiai neseniai buvo pažymėti: „Manome, kad jie bus pjaunami. Neseniai mūsų gatvėje buvo paklota nauja asfalto danga. Nejau vėl čia prasidės remontai?“ – domėjosi skaitytojas.

Rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Šepetienė informavo, kad sausio 11 dieną su UAB „Melinga“ pasirašyta sutartis dėl susisiekimo komunikacijų paskirties statinių Gruodžio 17-osios g. automobilių stovėjimo aikštelės Ukmergės mieste kapitalinio remonto ir pėsčiųjų dviračių tako statybos darbų.

Pagal projektą, vienoje gatvės pusėje bus tiekiamas dviračių takas, kitoje – šaligatvis.

„Medžiai, kurie Gruodžio 17-osios gatvėje auga energetikos apsaugos zonoje, bus šalinami. Daugumos jų būklė yra bloga, dėl netaisyklingo ilgamečio genėjimo kamienai išpuvę“, – konstatavo specialistė.

R. Šepetienė taip pat patikino, jog visais atvejais, jei bus galimybė medį išsaugoti, jis nebus nupjautas. Atsižvelgiant į gatvės gyventojų pageidavimą išsaugoti kai kuriuos medžius, projektuotojai netgi koregavo sprendinius.

„Kai vyko projekto viešinimas, gyventojai turėjo galimybę su juo susipažinti, pateikti savo siūlymus, klausimus. Kai kurie gyventojai dalyvavo pristatant projektą“, – kalbėjo R. Šepetienė.

Numatoma, kad pirmieji darbai Gruodžio 17-osios gatvėje prasidės tuomet, kai tik bus palankios gamtos sąlygos. Pirmiausia planuojama tvarkyti šioje gatvėje esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Ukm :
  Medžiai šitie kertami kad namai užaugs nauji
 • Ukm :
  Kur dingo ir kada projektą nors pradėsite įgyvendinti Dukstynos mikrorajono gerbūvį? Krūmokšnių tvarkima pagirtina,katilinėje bus šilčiau
 • Košmaras :
  Būtina sodinti naujus medelius kur tušti plotai,ir galima sodinti. Dabar daug kur plika,arba baisūs krūmynai,kurie nei grožio,nei naudos duoda. Kaip tik nejauku,kad koks su "lietpalčiu" neišlystų.... jau gėdą padarėt su piliakalniu,palikdami pusplikį,vasarą reikia kepti ant saulės... kitas parkas prie Vilkmos irgi siaubas.
 • Miestelėnas :
  Geras sprendimas, nes tie medžiai tikrai seni, teko matyti, kaip papūtus stipresniam vėjui nulūžo didelė topolio, visai šalia tos aikštelės, šaka ir tėškėsi ant gatvės važiuojamosios dalies, būtų ten automobilis, ar dviratininkas - būtų prastai buvę ...
 • Stebėtojas :
  Kaip visada tik pjaunami.Tik nematau paskutiniu metu,kad .kažkur būtų sodinami medeliai.Šitiek tuščios erdvės mieste,.Ir gamyklos galėtų prisidėti prie medelių sodinimo,kad nors kažkiek atsinaujintų.Ir būtų tuščių erdvių mažiau ir miestas virstų žalia oaze
 • Gal :
  Gal ir neblogai.. bet atsodinkit naujais! Pusimis,ehlemis,ar lapupciais. Isviso Ukmergeje daug kur plika,medziu mazai. Is Vilniaus imkit pavizdi kiek prisodino ir medziu,ir krumu,grazu ziureti,pavesis… super. O cia siaubas.
 • **** :
  Prisideti proporcingai busto plotui, grynais nepamirskit!!! Biudzetas perteklinis, taciau pinigu ziaurei truksta ...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas