Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Grafikas išsiderino dėl šiukšlevežės gedimo

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Į redakciją paskambinusi Anykščių gatvės gyventoja piktinosi jau kelis mėnesius nesprendžiama problema dėl perpildytų plastiko atliekų konteinerių. Ukmergiškė teigė, kad tarp Anykščių gatvės 25 ir 27 namų esančioje atliekų aikštelėje plastiko konteineriai neištuštinti jau du mėnesius.

„Gyventojai bandė su vežėju susisiekti ant konteinerių nurodytais telefono numeriais, tačiau nepavyko. Ne kartą skambinome į rajono savivaldybę, bet čia visada nukreipia pas atliekų administratorių. Kai pagaliau pavyko prisiskambinti, atsakymas buvo trumpas: konteinerius tuštiname pagal grafiką… Bet juk grafiką sudarė ne Briuselyje… Matant, kad konteineriai greitai prisipildo, reikia grafiką keisti ir dažniau atliekas vežti arba pastatyti papildomai konteinerių. Atrodytų, viskas paprasta, bet tai padaryti kažkodėl nepavyksta…“ – mintimis dalijosi ukmergiškė.

Skaitytoja sakė, kad kai kurie jos kaimynai, susidūrę su tokia netvarka ir vežėjų abejingumu, jau seniai nustojo rūšiuoti atliekas. Juk ne visi namuose turi vietos kaupti šiukšles kelis mėnesius, laukti, kol jas teiksis išvežti, kad galėtų tomis atliekomis atsikratyti.

UAB „Ukmergės autobusų parkas“ direktorius Rimvydas Olšauskas informavo, kad šią savaitę įmonė surinkinėjo popieriaus pakuotes iš kolektyvinių konteinerių, kitą savaitę numato tuštinti plastiko kolektyvinius konteinerius.

„Minėtuoju adresu plastiko pakuotės bus surinktos. Atsiprašome gyventojų už laikinus nepatogumus. Dėl turimų sunkvežimių su manipuliatoriais gedimų turėjome laikinai samdyti atliekų automobilį iš Jonavos, dėl to ir išsiderino atliekų surinkimo grafikas“, – kalbėjo vadovas.

Direktorius taip pat pasidalino žinia, jog kovo mėnesį įmonė jau turės prieš pusmetį užsakytą naują atliekų surinkimo sunkvežimį su manipuliatoriumi, tuomet aptarnavimo grafikai bus dažninami.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Staska :
    Grafikas išsiderino, bet sąskaitos tikrai neišsiderins !!!!
  • ? :
    O koks tikslas rūšiuoti? Visvien visos šiukšlės keliauja į sąvartynus o ne į perdirbimą. Antraip kuo paaiškinti tą faktą,kad rūšiuojantys ir nerūšiuojantys gauna vienodas sąskaitas už šiukšlių išvežimą. Rūšiuojamas turi vežti nemokamai perdirbti. Jei žmogus rūšiuoja ir visvien gauna sąskaitą - vadinasi ir rūšiuojamas veža ir pila į tą patį sąvartyną vien tik tam,kad po to galėtų sąskaitą atsiųsti. Tai yra nesąmonė - rūšiuojantys šiukšles neturi gauti jokių sąskaitų,nes nėra jokio akstino rūšiuoti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas