Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Langą įdėjo, tik kai pasiskundė

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Sulaukėme Anykščių gatvės 33 namo gyventojos skambučio. Moteris sakė, jog šis daugiabutis yra renovuojamas. Prieš du mėnesius darbus atliekantys statybininkai išdaužė jos bute esantį langą – vienas stiklas išdužo, kitas įtrūko. Buto savininkė pirmiausia kreipėsi į UAB „Ukmergės butų ūkis“. Čia vadybininkas paaiškino, kad rangovas pažadėjęs įdėti stiklą ir liepė laukti.

„Prieš keletą savaičių rangovo atstovas skambino, sakė, kad langą sutvarkys, bet pažado neištesėjo. Vėl kreipiausi į Butų ūkio įmonę, o ten tik nusistebėjo, kad stiklas dar nepakeistas. Nežinau, ką ir bedaryti. Kambaryje labai šalta, švilpia vėjas, čia negaliu būti. Baugu, kad suduš ir įtrūkęs stiklas….“ – skundėsi ukmergiškė, pridūrusi, jog norėjo jau kreiptis į merą, bet neišdrįsusi.

UAB „Ukmergės butų ūkis“ direktorius Raimondas Baltaduonis pranešė, kad minėtame bute lango stiklas įdėtas vasario 7-ąją, iškart, kai tik įmonę pasiekė šis redakcijos perduotas skaitytojos skundas.

„Rangovo – UAB „Stogtekta“ – atstovai taip ir nesugebėjo paaiškinti, kodėl taip ilgai to nepadarė. Buto savininkei pats asmeniškai paskambinau, atsiprašiau ir paprašiau, kad jei dar kils kokių klausimų, skambintų tiesiogiai man. Taip viską pavyks išspręsti žymiai greičiau“, – sakė direktorius.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Robis :
    O tai kam vadibininkai, ei reikia skambint tiesiai Baltaduoniui, pats taip parašė, ne mano nuomonė. Su vadibininkais teko turėti reikalų ne kartą, galiu patvirtinti, kad toli gražu iki jų noro ir kompetencijos dirbti tokį darbą. Kodėl jų bent kelių nepakeičia, atsakymas peršasi vienas, „SAVI“.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas