Naujausi, Nuomonių telefonas

Dėl kelio į garažus tvarkymo organizuos susitikimą

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Elektroninį laišką redakcijai atsiuntęs gyventojas aprašė situaciją, esančią Dariaus ir Girėno gatvės garažų bendrijoje: „Į ją vedantis keliukas yra tragiškos būklės. Jau gal 20 metų tenka juo naudotis ir su kiekvienais metais jo būklė tik prastėjo, bet tokios situacijos, kokia yra pastaraisiais metais, dar nebuvo – duobės atsiveria kiekviename žingsnyje. Jau nekalbu, kad su automobiliu važiuoti labai sudėtinga, tai esant slidžiai dangai net ir eiti yra pavojinga.

Prieš keletą metų nemažai teko susirašinėti su savivaldybe, kol įrodžiau, kad šio privažiavimo priežiūra turi rūpintis savivaldybė, o ne garažų bendrija. Tai dabar jau kelerius metus šį keliuką pagreideriuoja, bet tai – labai trumpalaikė nauda. Po lietaus duobės vėl atsiveria. Gal reikėtų paieškoti ilgalaikių sprendimų šiai kelio atkarpai sutvarkyti, tuo labiau kad ten yra apie 570 garažų. Manau, tikrai dauguma sutiktų dalinai prisidėti prie šio sprendimo.

Savivaldybės atstovai gali sakyti, kad nėra galimybės nustatyti, kam priklauso garažai, bet juk už atliekų išvežimą iš garažų sąskaitas gauname, vadinasi, galima tai padaryti. Tiesiog norėtųsi kažkokio ilgalaikio sprendimo.“

Į ukmergiškio laišką atsakė rajono savivaldybės meras Darius Varnas: „Aiškinamės, kam priklauso įvažiavimas, ir bus organizuojamas susitikimas su garažų naudotojais bei savininkais. Jame bus kalbama apie jų prisidėjimą prie kelio asfaltavimo darbų.“ Meras taip pat patikino, jog pats bus atsakingas už šį susitikimą ir kitus veiksmus.

Skaitytojo nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Robis :
  Turiu pasiūlymą dėl keliuko sutvarkymo. Garažų 370vnt.,tai vieną jų gale nupirkit Varnui, ir gatvė po kokio mėnesio asvaltuota, su lietaus surinkimo šuliniais, bortais ir medeliais dar apsodins, dėl gėlinų negarentuoju.
 • Broniui :
  Tavo kiema! Nuosavybe! O cia kieno kiemas ir kelias?
 • Bronius :
  Vot laikai ateja, ankscau prie savieto ir man i kaimynui kiema uz paru bonku isasfaltava, o dabar viena keliuka nigali
 • reklama :
  Cia yra reklama apie ukmerge norintiems grizti ar norintiems isikurti gyventi. Pravaziuos vilniaus, antakalnio gatvemis, dar uzeis i savivaldybe, ir visas noras gyventi ukmergeje praeis.
 • Propoganda :
  "Pritraukimo ir sugrazinimo gyventi programa" ...cia kaip suprasti? pritrauket is kur ? o kur zmones iki tol buvo, kad juos sugrazint reikia? jie ka negyvi iki pinigu mokejimo ( prisidejimo) buvo? pinigams merui sumoket zmones pritrauket, sugrazinot ir atgaivinot gyventi, kad savo pinigus atiduotu gera valia? Jie ka pajamu mokescio i sav.biudzeto nemokejo, kad reikia prisideti, todel juos pritraukia ir sugrazino gyventi ...?
 • Tam valio :
  Tai ir mokek uz visus ir viska!
 • valio :
  Duobeti keliai ir gatves yra gyventoju pritraukimo ir sugrazinimo gyventi programa. Su vasario 16 aja.
 • 6 palata :
  Kam tie patarimai? Svarbu pinigu gauti, grynu is zmoniu. Durnina zmones ir tiek. O naivuoliai patarimais zarstosi ...
 • Virginija Bujokienė :
  Nesuprantu, kodėl reikia visur pirštu rodyti ,negi nėra šeimininko?Tiek dirba savivaldybėje tarnybų.Patarimas-padarykit išvažiajamuosius posedžius.Patys pamatysite esamą situaciją ir padėtį.Negi patiems negėda?🤔😔
 • //// :
  Prie tiltu, darzeliu, ligoniniu, mokyklu,pol.komisariatu, teismu ir kt. objektu reiktu visiems prisideti....gal, a?
 • O.k. :
  O kai kertat vals.miskus prisideti nereikia? Greit uz saule ir lietu ims mokesti meras!
 • runkelis :
  Cia ES, todel ir keliai tokie- atitinkami. Teisine valstybe, pilietine visuomene, demokratija- viskas tik deklaruojama,bet is tikruju neegzistuoja.
 • //// :
  Proporcingai busto plotui prisidet prie asfalto kieme, saligatvio ... gatves asfaltavimo- grynais, i sasvinuka. Gatviu ne minesiu ... Gerove gi atejo! Valstybineje zemeje, su biudzete numatytais pinigais, is zmoniu dar, papildomai, grynais, rinkti pinigaus ir gasdinti, kad neprisidejus grynais nieko nedaris!!!!! Zmones jus i diktofona irasinekit kaip jie reikalauja pinigu, tegu prokuratura aiskinasi su STT kokiu teisiniu pagrindu jie reikalauja pinigu is zmoniu ir dar grynais!!! Vis maza ...
 • Žiauru :
  Pizdieccccccc nesikeikus, gaunu penviją 360 gal dar kur reikia dasidėti????? Šaligatviams, vieno tilto remontui kito statybai, Antakalnio gt????
 • O.k. :
  Valstybine zeme, koks g.b. prisidejimas? Perteklinis biudzetas, pinigu sociai. Grynais primoket reikalausit?!?!? I Keliu direkcijos saskaita zmones pervedinekit pingus, o ne grynais, i sasvinuka!!!! Visai gedos neturi.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas