Johannes Plenio iliustracija iš pexels.com

Įvairūs

5 patarimai renkantis prožektorius medžioklei

Renkantis prožektorius medžioklei visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati ir be patirties ne visada yra paprasta nuspręsti, kurie labiausiai tinka Jūsų atveju.

Žinoma, dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia galingi prožektoriai. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad greta galios – svarbiau yra kokybė, kurią vertinant reikia analizuoti gamintojus.

Prožektoriaus tipas

Pirmiausia reikia susipažinti su tipais, kurie lemia – kur prožektorius bus laikomas. Tam tikra prasme laikymo vieta nulemia ir galingumą, tad reikia radus tinkamą modelį – detaliau domėtis jo techniniais parametrais.

Šiuo metu siūlomi:

  • prožektorius dėvimas ant galvos;
  • prožektorius nešamas rankoje;
  • prožektorius montuojamas ant ginklo.

Kai kurie vienu metu naudoja net kelis prožektorius. Tai yra praktiškas pasirinkimas leidžiantis kur kas geriau apšviesti skirtingas zonas miške tamsiuoju paros metu.

Ryškumo aspektai

Kitas svarbus aspektas yra ryškumas. Jam svarbu netaupyti. Juk tam ir yra perkamas prožektorius. Tik ryškus, gerą matomumą garantuojantis įrankis leis medžioklę padaryti tikrai efektyvia ir džiuginančia rezultatu.

Specialiai medžioklei skirti prožektoriai dažniausiai pasižymi gana dideliu ryškumu, kuris prasideda nuo 1000 liumenų ir dar daugiau. Jeigu nuspręsite, kad jums reikia keli tipų įrangos – tuomet geriausia rinktis ir skirtingų ryškumų. Pagal poreikius – jie bus naudojami vienu arba kitu atveju, esant konkrečiai situacijai.

Prožektoriaus įkrovimo tipas

Taip pat reikia žiūrėti – kaip prožektoriai yra įkraunami. Jie gali būti su baterijomis arba su akumuliatoriais. Sunku atsakyti, kuris variantas yra geresnis, kadangi tai priklauso pirmiausia nuo žmogaus, kuris juos naudos, įpročių. Atminkite, kad baterijas reikia reguliariai keisti, tad tam tikra prasme tai yra ir neekologiška.

LED prožektoriai

Atskiro dėmesio yra verti būtent LED prožektoriai, kurie gera puikios kokybės džiugina ir ilgu tarnavimo laiko tarpu. Greta šių savybių taip pat verta pastebėti, kad jie labai gerai apšviečia net ir esant sudėtingoms oro sąlygom, pavyzdžiui, rūkui arba lietui. O tai yra gero, patikimo prožektoriaus savybė.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas