energepic.com iliustracija iš pexels.com

Įvairūs

3 ženklai, kad reikia keisti darbą

Dažnas dirba 40 valandų per savaitę. Ne ką mažiau žmonių dirba ir dar daugiau, tad natūralu, kad norisi save realizuoti tokioje vietoje, kuri Jums kasdien leidžia uždirbti. Visgi, įprasta, kad kadaise mylima darbo vieta galiausiai pradėjo kelti negatyvias mintis. Net ir iš pažiūros patraukli įmonė gali pradėti varginti.

Ką daryti tokiu atveju? Keisti darbą, žinoma. Juk kasdien bandant atlikti įvairias funkcijas sukandus dantis – tikrai pablogins Jūsų gyvenimą kokybę.

Nedžiugina darbo užmokestis

Viena dažniausių priežasčių, kodėl darbuotojai keičia vietas, žinoma, yra alga. Tai yra visiškai normalu. Kad ir kokia patraukli gali atrodyti įmonė, kad ir kokia gera komanda kasdien padeda siekti tikslų, visgi, užmokestis visada motyvuoja labiausiai.

Greta algos taip pat įvertinkite ir kitus papildomus bonusus, kurių galbūt negausite kitoje darbo vietoje: darbo automobilis, sveikatos draudimas ir t.t.

Jeigu turite konkrečius uždarbio lūkesčius, tačiau nenorite skirti laiko įmonių lyginimui – galite kreiptis į įdarbinimo agentūrą Headex. Ji padės rasti Jums labiausiai tinkamą darbo vietą atsižvelgdama į Jūsų pageidavimus nuo algos dydžio iki profesinių tobulėjimo galimybių.

Nėra karjeros galimybių

Dažniausiai darbo užmokestis motyvuoja iki tol, kol pasiekiama konkrečiam asmeniui reikalinga suma. Vienam tai gali būti 1 000 eurų, o kitam – 5 000 eurų. Visgi, pasiekus tą sumą dažniausiai greta geros algos taip pat ieškoma ir kitų motyvacijos šaltinių, kurie skatintų likti įmonėje. Tai gali būti, pavyzdžiui, karjeros galimybės. Kai jos nustoja augti – dažniausiai mažėja ir motyvacija. O kaip yra Jūsų darbovietėje?

Nepatraukli organizacinė kultūra

Taip pat vis daugiau dėmesio skiriama yra ir organizacinei kultūrai. Poreikis įvertinti darbo aplinką atėjo iš Vakarų šalių. Džiugu, kadangi tai paskatino įmones kur kas labiau pasistengti dėl savo darbuotojų.

Svarbu yra kolegos, kurie nediskriminuoja ir darbdaviai, kurie netaiko mobingo. Visa kita – smulkmenos, kurios yra kuriamos pačių darbuotojų. O kuo jie geriau jaučiasi darbo vietoje – tuo jie yra labiau motyvuoti ir kurti patrauklią aplinką sau ir kitiems.

Darbas tikrai ne visada džiugina ir tai yra normalu. Visgi, esame tikri, kad išbandžius ne tik skirtingas įmones, tačiau ir skirtingas sritis – galiausiai bus galima rasti nišą, kurioje jausitės gerai. Svarbiausia – ieškoti. Juk darbas Lietuvoje vis dažniau atitinka Vakarietiškus standartus. Tai leis ne tik uždirbti daugiau, tačiau ir džiaugtis palankia profesine aplinka.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • lantex :
    AR NORITE PASKOLOS VERSLUI/INVESTICIJAI? Credit House YRA JUMS: lantexcreditfinancier @ outlook . com Suteikėme daugiau nei 180 mln. USD verslo paskolų daugiau nei 15 000 verslo savininkų, tokių kaip jūs. Naudojame savo paskirtą rizikos technologiją, kad suteiktume jums tinkamą verslo paskolą, kad galėtumėte plėsti savo verslą. Mūsų paslaugos yra greitos ir patikimos, paskolos patvirtinamos per 72 valandas nuo sėkmingos paraiškos pateikimo. Mes siūlome paskolas nuo mažiausiai 5000 USD iki didžiausios 500 mln. Esame sertifikuoti ir pas mus jūsų privatumas yra 100% saugus. Daugiau nesijaudinkite dėl savo paskolų ar finansų. _________________________________ Susisiekite su mumis šiandien per: lantexcreditfinancier @ outlook . com Gaukite greitosios paskolos patvirtinimą šiandien.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas