Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Elektromobilių įkrovimo stoteles žada apmokestinti

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Ukmergės gyventojas priekaištavo dėl elektromobilių įkrovimo stotelių. Jo teigimu, mieste jų trūksta, susidaro eilės, ieškant vietos, kur galima būtų įkrauti automobilį, tenka važinėti po miestą.

„Jau seniai yra sugedusi įkrovimo stotelė, esanti už Kultūros centro pastato, ir niekas jos neremontuoja. Kam priklauso mieste esančios elektromobilių įkrovimo aikštelės, kas koordinuoja jų įrengimą ir priežiūrą?“ – klausė ukmergiškis.

Rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas informavo, jog mieste esančios elektromobilių įkrovimo stotelės priklauso savivaldybei, kuri jas ir administruoja, o priežiūros sutartis sudaryta su UAB „Elinta Charge“.

„Minėtoji stotelė Pakalnės gatvėje, už Kultūros centro pastato, šiuo metu tikrai veikia, – patikino vedėjas. – Gal kartais dėl pasitaikančio ryšio sutrikimo jos nematyti el. programėlės žemėlapyje.“

Pasak T. Balžeko, savivaldybė turi patvirtintą planą dėl šių įkrovimo stotelių plėtros. Ateityje bus skelbiamas konkursas dėl jų įrengimo, stotelės numatytos ir prie naujai formuojamų gatvių.

Vedėjo teigimu, iki šiol mieste esančios stotelės buvo nemokamos, tačiau ateityje bus apmokestintos. Taip pat bus sprendžiama, kas jas administruos.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Dalius :
    Po Ukmerge vazineti reikia pirkti rimta, remini dzipa, antraip ne visas gatves pravaziuosi. O jus cia apie elektromobilius kazkokius svaigstat. Zaisliukai, o ne masinos. Uzuojauta turintiems elektromobilius.
  • 6 palata :
    Zalias kursas!
  • Andrius :
    Minėtoji stotelė šiuo metu veikia. Bet gal 6 savaites tikrai neveikė ir ten joks ne ryšio sutrikimas. Būtent ji didesnę laiko dalį neveikia.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas