Įvairūs

Galia atitinka tikslumą: „Hobot Legee D8“ 5000 Pa siurbimas

Robotų dulkių siurblių pasaulyje galia ir tikslumas yra raktas į tikrai veiksmingą valymą. Hobot Legge D8 tai įrodo savo milžiniška 5000 Pa siurbimo geba, kuri jį išskiria iš konkurentų ir užtikrina, kad jūsų grindys, nesvarbu, ar jos padengtos kilimine danga, ar ne, bus nepriekaištingai švarios.

Mokslo žinios apie 5000 Pa siurbimą

Pradėkime nuo to, ką reiškia 5000 Pa siurbimas. „Pa“ reiškia paskalį – slėgio matavimo vienetą. Paprasčiau tariant, tai reiškia jėgą, su kuria „Legee D8“ gali įsiurbti purvą, dulkes, šiukšles ir net giliai į kilimus įsiskverbusias daleles. Vertinant iš perspektyvos, 5000 Pa yra nepaprastai didelė siurbimo galia, kuri užtikrina, kad jokia netvarka nebus per sunki šiai išmaniajai valymo mašinai.

„Tangless™“ siurbimas: Valymo stebuklas „4 viename

Galingo „Hobot Legge D8“ siurbimo paslaptis slypi „Tangless™ Suction 4-in-1“ technologijoje. Ši geniali sistema leidžia „Legee D8“ vienu metu atlikti kelias valymo užduotis. Jis gali siurbti su priekiniu siurbimu, siurbti su giluminio valymo šepečiu, purkšti vandenį ir valyti – viskas tobulai suderinta. Toks sinchronizuotas valymas užtikrina, kad kiekvienam kvadratiniam grindų centimetrui būtų skiriamas deramas dėmesys ir neliktų vietos nešvarumams pasislėpti.

Individualus kilimų valymas

Vienas įspūdingiausių „Legge D8“ 5000 Pa siurbimo aspektų yra jo prisitaikymas prie kilimų. Skirtingai nuo kai kurių robotų dulkių siurblių, kurie išlaiko vienodą visų paviršių valymo intensyvumą, „Legee D8“ sukurtas taip, kad būtų išmanesnis. Kai jis aptinka kilimais padengtas vietas, jo judėjimo greitis automatiškai sulėtėja, todėl jis gali skirti daugiau dėmesio kruopščiam valymui. Tuo pat metu po robotu esantis šepetys sukasi greičiau, giliai įsiskverbdamas į kilimo pluoštus ir ištraukdamas įsisenėjusius nešvarumus ir šiukšles. Šis dinaminis reguliavimas užtikrina, kad kilimai bus išvalyti nuodugniai, todėl jie bus gaivūs ir atjaunėję.

Giluminis valymas šepetėliu: Geriausias jūsų kilimų draugas

Svarbus „Hobot Legge D8“ kilimų valymo meistriškumo komponentas yra giluminio valymo šepečio ritinėlis. Šis unikalus šepečio ritinys specialiai sukurtas taip, kad galėtų susidoroti su visų rūšių šiukšlėmis – nuo smulkių dulkių iki naminių gyvūnų plaukų – tiek ant kilimų, tiek ant kietų grindų. Valydamas kilimus, šepečio ritinėlis ne tik išstumia daleles, bet ir efektyviai jas surenka. Antrasis siurbimas po šepetėliu užtikrina, kad niekas neiškristų iš valymo kelio, todėl jūsų kilimai bus nepriekaištingi.

D formos dizainas – tikslus valymas

Dar viena išskirtinė „Legee D8“ šepetėlio savybė – D formos dizainas. Nors jis gali būti panašus į apvalų robotą, ši naujoviška konstrukcija leidžia jam valyti taip pat lanksčiai kaip apvaliam modeliui, bet kartu turi galimybę priartėti prie jūsų patalpų kraštų ir kampų. Jo 4 cm ilgio šoninis šepetys išplečia pasiekiamumą po spintelėmis ir giliai kampuose, užtikrindamas, kad neliktų jokių paslėptų dulkių ar nešvarumų.

Programėlės valdymas, kad galėtumėte visiškai pritaikyti

Kad valyti būtų dar patogiau, „Hobot Legge D8“ galima valdyti LEGEE programėle, kurią galima naudoti tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginiuose. Programėlėje siūlomos itin lengvai pritaikomos funkcijos, leidžiančios planuoti valymo seansus, pasirinkti konkrečius valymo režimus ir stebėti roboto pažangą. Ji taip pat užtikrina, kad jūsų „Legee D8“ būtų nuolat atnaujinama naujausia programinė įranga naudojant OTA (Over-The-Air) technologiją.

Apibendrinant galima teigti, kad Hobot Legee D8 5000 Pa siurbimo galia keičia žaidimo taisykles robotų dulkių siurblių pasaulyje. Pažangi valymo technologija, giliai valantis šepetys, D formos dizainas ir programėlės valdymas užtikrina galingą ir tikslų valymą. Atsisveikinkite su rankinio siurbimo rūpesčiais ir leiskite „Legee D8“ pasirūpinti jūsų grindimis, kad jos būtų nepriekaištingai švarios ir gaivios.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas