pixabay.com nuotrauka.

Įvairūs

Kokių esama stalų ir kokios kojos jiems tinka?

Stalas yra kiekvienuose namuose, darbovietėse, visuomeninės paskirties patalpose būtinas baldas. Jis aplinkai, kurioje yra pastatytas gali suteikti elegancijos, tapti pagrindiniu jos interjero akcentu. Stalo kojos turi būti labai tvirtos, nes jų dėka palaikomas šio baldo stabilumas, o tai garantuoja, jog prie jos sėdintys žmonės tikrai jausis patogiai.

Kaip stalų kojos gali prisidėti prie išskirtinio dizaino sukūrimo?

Stalai yra labai reikšminga namų, biuro ar verslo įmonės erdvės dalis. Jie vertinami ne tik pagal tai, kiek atitinka prie jų sėdinčių žmonių poreikius, galimybę patogiai jaustis, bet ir pagal tai, kiek esamai erdvei suteikia elegancijos, grakštumo. O tai didele dalimi priklauso nuo stalų kojų išvaizdos.

Jos gali būti ne tik medinės, bet ir pagamintos iš įvairių rūšių metalo, stiklo. Gamyba rinkai pateikia ir plastikinių stalų. Pastarieji dažniausiai yra naudojami kavinėse po atviru dangumi, lauko terasose, gamtoje vykstančiuose renginiuose. Plastikas leidžia labai plačiai varijuoti stalų spalvomis. Ryškios spalvos aplinkai suteikia daug žaismingumo, šventiškos nuotaikos.

Kaip stalo kojos gali darniai įsilieti į bendrą patalpų interjerą?

Stalo kojos formuoja bendrą interjero stilių tiek medžiaga, iš kurios jos yra pagamintos, tiek joms suteikta forma. Pavyzdžiui, metalinės stalo kojos idealiai tinka moderniame interjere, jam suteikdamos lengvumo ir grakštumo. Aišku, stalo kojos turi būti priderintos prie šalia jų stovinčių kėdžių kojų. Todėl praktiškiausia yra stalus iš karto pirkti kartu su kėdėmis, kurios bus prie jų statomos.

Kodėl verta rinktis stalus su metalinėmis rėmo formos kojomis?

Metalines stalo kojas apsimoka rinktis dėl to, kad jos pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Be to, jas kuo puikiausiai galima pritaikyti patiems įvairiausiems stalviršiams. Pavyzdžiui, rėmo formos metalinės stalo kojos itin tinka industrinio dizaino stalui.

O jeigu tokios kojas bus dažytos milteliniu būdu, tad jos puikiai tiks viešojo maitinimo įstaigose bei lauko terasose naudojamiems stalams. Šios rūšies kojos tinka ne tik vidutiniams, bet ir didelių išmatavimų stalviršiams, jas pasirinkę savo stalams, garantuosite jų tvirtumą ir absoliutų stabilumą.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas