Nuomonių telefonas

Šaligatviai valomi tik iki tilto?

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Sulaukėme ukmergiškio Arvydo skambučio dėl tilto per Šventąją valymo: „Kasdien Vilniaus gatve iš Pivonijos mikrorajono einu į darbą miesto centre. Dabar, kai kone kasdien sninga, kelionė pėsčiomis ne tokia ir lengva, ypač – kertant Šventąją. Jei šaligatviai ir nuvalyti, tai einant per tiltą tenka bristi per sniegą. Pastebiu, kad šaligatviai iš abiejų pusių valomi tik iki tilto. Taip yra dabar, tokia tvarka buvo ir vasarą bei rudenį, kuomet ant tilto augo piktžolės, mėtėsi šiukšlės. Kodėl taip yra? Lyg tiltas turėtų kitus šeimininkus, kuriems Ukmergė – primirštas kraštas…“

Skaitytojo išsakytas mintis perdavėme rajono savivaldybės administracijai. Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė atsiuntė tokį komentarą: „Dėkojame gyventojui už aktualų klausimą, pastebėjimą. Darbus minėtame Vilniaus gatvės ruože atlieka AB „Kelių priežiūra“ specialistų komanda. Šis šaligatvis yra prižiūrimas remiantis tokiam ruožui keliamais reikalavimais ir pagal poreikį yra valomas. Tai buvo daroma ir šią savaitę. AB „Kelių priežiūra“ primena, kad apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai kviečiami pranešti trumpuoju Eismo informacijos centro tel. numeriu 1871“.

Laikraščio skaitytojo nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • **** :
    Biudzeto pinigus taupo ... perteklinis biudzetas. Nei pinigu, nei gatviu ...baige siugriuti senamiestis po langais, bet foto sesijos pirmoj eilej! Ir etatu skaiciu didinimas saviems!
  • Valdas :
    Tai gyventojai turi pranešinėti kelių tarnybai apie nenuvalytą tiltą? O mūsū valdžia to nepastebi? Matyt taip, nes pėsčiomis nevaikšto ir daug miesto blogybių nepastebi.
  • Rita :
    O prie ko cia vairuotojai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas