Naujausi, Nuomonių telefonas

Kelio ženklą pastatė šonu, kad būtų aiškiau vairuotojams

Loreta EŽERSKYTĖ

 

„Vienuolyno gatvėje, prie Meno mokyklos Muzikos skyriaus pastato, pastatytas kelio ženklas, draudžiantis automobiliams stovėti darbo dienomis nuo 13 valandos, kad atvežę čia besimokančius savo vaikus jų tėvai galėtų trumpam sustoti ir saugiai juos išleisti. Šis ženklas išties buvo reikalingas, puiku, kad jis čia atsirado. Bet, mano manymu, jis netinkamai pastatytas. Kelio ženklai turėtų būti atsukti į atvažiuojančios transporto priemonės pusę, kad juos vairuotojas matytų. Ženklas Vienuolyno gatvėje kažkodėl atsuktas šonu…“ – kalbėjo į redakciją paskambinęs ukmergiškis.

Rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus pritarė, jog klausimą pateikęs gyventojas yra teisus sakydamas, jog pagal galiojančią tvarką kelio ženklai turi būti atsukti į atvažiuojančios transporto priemonės pusę.

„Mūsų praktika rodo, kad dėl taip Ukmergės mieste pastatytų ženklų kyla konfliktinių situacijų. Taip buvo, pavyzdžiui, Kęstučio aikštėje, kur tokie patys draudžiamieji ženklai buvo atgręžti į atvažiuojantį automobilį. Vairuotojai teisindavosi, jog jie ženklo nepastebėjo. Dėl to galima ginčytis. Tačiau, mūsų manymu, šonu atsukto ženklo nepamatyti neįmanoma. Tad šįkart, statydami kelio ženklą prie Meno mokyklos Muzikos skyriaus, jį pasukome būtent šonu. Jei ir atsitiks taip, kad važiuodami vairuotojai draudžiančio stovėti ženklo nepastebės, išlipę iš automašinos jį tikrai pamatys…“ – kalbėjo vedėjas.

A. Dutkus taip pat sakė, kad paaiškėjus, jog Vienuolyno gatvėje įrengtą kelio ženklą mato ne visi vairuotojai, pavasarį jį bus galima pasukti arba rinktis kitą žymėjimą, pavyzdžiui vietą, kur draudžiama sustoti (stovėti), pažymėti ištisine geltona linija.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jonas :
    O kaip tada jei vairuotojas neišlipa, nes kažką atvežė.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas