Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

Implantacija – šypsenai, kuri plati, sveika ir graži

Suteikti sau daugiau pasitikėjimo galima vien gražiai, plačiai šypsantis. Net ir netekus nuosavų dantų – graži šypsena gali būti Jūsų gyvenimo dalis. Tik reikia domėtis inovacijomis, kurios šiuo metu pasiekiamos ranka kiekvienam.

Vienas dažniausiai vertinamų metodų yra dantų implantacija. Dažniausiai džiugina natūralumu, gera kaina, žinoma, svarbu ir tai, kad šie dirbtiniai dantys tarnauja visą gyvenimą. taigi, kartą juos atkūrus – daugiau neteks sukti galvos dėl dantų. O tai daugeliui ir patinka.

Mitas, kad kainos yra didelės

Gana dažnai tenka girdėti mitą, kad implantacijos kainos yra labai didelės. Būtent ši informacija atgraso nuo lankymosi pas specialistą. Juk jau po pirmos apžiūros bei gydymo plano sudarymo galima preliminariai įvertinti – kokia bus paslaugų kaina. Dažniausiai ji ne tokia didelė kaip bijoma ir ne tokia didelė kaip kad tenka skaityti internete.

Taip pat nepamirškite, kad tokia paslauga kaip dantų implantavimas gali būti atliekama išsimokėtinai. Daugelis klinikų suteikia tokią galimybę. Yra sudaromos paslaugų sutartys, kurios leidžia mokėti tokiomis sumomis, kurios nedaro didelės įtakos jūsų mėnesio biudžetui.

Galiausiai, implantavimo paslaugos gali būti teikiamos ir pigiau. Tokiu atveju reikia sekti akcijas. Paprasčiausias būdas jas pamatyti – sekti tam tikrų klinikų informaciją pateiktą socialiniuose tinkluose.

Galvojama, kad priežiūra bus sudėtinga

Tenka girdėti ir mitą, kad dantų implantacija yra reikli procedūra. Ne tik jos atlikimo metu, tačiau ir po daugelio metų. Tikrai ne.

Dantų implantai džiugina ne tik ilgaamžiškumu, tačiau taip pat ir labai paprasta priežiūra. Jie turi būti prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys. Reikia tinkamų priežiūros priemonių, taip pat svarbu, kad būtų valomi ne tik dantys, tačiau taip pat ir visa burnos ertmė. Visada verta tartis su specialistais, kurie ne tik atlieka procedūras, tačiau taip pat ir paaiškina – kaip reikia prižiūrėti implantus, kad jie jums tarnautų kuo ilgiau.

Apskritai svarbiausia yra reguliarumas, kadangi jis garantuoja, kad dirbtiniai dantys ir po daugelio metų atrodys puikiai ir tobulai atliks jiems skirtą funkciją.

Bet kokio amžiaus asmenims

Jeigu protezavimas dažniausiai siejamas su vyresnio amžiaus asmenimis, kadangi atrodo, kad ši pigesnė ir ne taip natūraliai atrodanti opcija geriausiai tinka tiems, kuriems jau nebėra labai svarbi estetika, tai implantavimas dažniausiai tinka bet kuriems.

Ypač jį dažnai renkasi jauno amžiaus asmenys, kurie, kaip jau supratote, renkasi ne tik kokybę, tačiau taip pat ir estetiką. Norisi, kad dantys tarnautų daug metų, tačiau vizualiai atrodytų taip pat puikiai kaip ir tikri dantys. Šiuo metu dantų implantavimo galimybės džiugina šiuo aspektu, tad ir gera, kad procedūrą renkasi bet kokio amžiaus asmenys.

Yra daug implantavimo metodų

Kalbant apie implantaciją reikia nepamiršti, kad šiuo metu yra labai daug skirtingų dantų implantavimo metodų. Nuo inovatyvesnių, kurie galbūt kainuoja brangiau, tačiau labiau džiugina ir kokybe, iki tokių, kurių įkainiai yra mažesni, tačiau patys dantys galbūt ne taip tikroviškai, natūraliai atrodo. Geriausia yra tartis su specialistu, kuris pateiks išsamias konsultacijas – kokie dantys geriausiai tinka Jūsų atveju.

Suteikite sau galimybę visada džiaugtis sveika, gražia ir plačia šypsena. Ji leis labiau pasitikėti savimi. O kai žmogus labiau save myli – jo dienos visada yra geresnės, nuotaika – pozityvesnė ir kiekviena diena – ypatinga. Tokių dienų mes jums ir linkime.

Daugiau informacijos apie dantų implantaciją https://www.aik.lt/odontologija/dantu-implantacija

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

  • skaitytoja :
    Viskas puiku ir gražu su dantų implantais, bet kainos didelės, ne visiems prieinamos.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas