E. Tulušienė seniūnijai vadovavo nuo 1995 m. birželio 16 d.

Naujausi, Žmonės

Atsisveikino su ilgamete Taujėnų seniūnijos seniūne

Rajono savivaldybės vadovai, Taujėnų seniūnijos kolektyvas, rajono seniūnai, bendražygiai ir kiti bičiuliai gruodžio 28 dieną atsisveikino su į užtarnautą poilsį pasitraukusia ilgamete Taujėnų seniūnijos seniūne Elvyra Tulušiene.

Seniūnijoje ši valstybės tarnautoja išdirbo beveik 32 metus – iš pradžių kelerius metus buvo seniūno pavaduotoja, o vadovauti seniūnijai pradėjo nuo 1995 m. birželio 16 d.

„Gyvenimas galbūt ką nors ir pakoreguos, bet dabar visą laiką planuoju skirti šeimai. Noriu pasidžiaugti, kad dirbdama seniūnijoje visada šalia turėjau nuostabią darbuotojų komandą, tikiuosi, kad mokėjau susikalbėti tiek su savivaldybės vadovais, tiek su administracijos skyrių vedėjais, tiek su paprastais kaimo žmonėmis. Per tuos ilgus darbo metus seniūnijoje darbų atlikta tikrai daug ir įvairių, bet gi visuomet norisi, kad jų būtų padaryta dar daugiau“, – atsisveikindama kalbėjo E. Tulušienė.

Gruodžio 29-oji – ne tik paskutinė jos darbo diena seniūnijoje, bet ir gimimo diena.

„Ačiū, Elvyra, už viską, ką padarėte Taujėnų krašto žmonių gerovei. Dėkojame jums už visus atliktus darbus, už rūpestį. Tikrai neturime jokių didelių priekaištų, o išleidžiant į užtarnautą poilsį tik dėkojame už darbą taujėniškių labui“, – sakė rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Visi į Taujėnų seniūniją praėjusį ketvirtadienį susirinkusieji dėkojo E. Tulušienei už kartu nuveiktus darbus, už žmogišką supratimą bei atjautą.

Šią naujieną pateikusi rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė taip pat informavo, kad iki tol, kol bus paskirtas naujas Taujėnų seniūnijos seniūnas, seniūnijai laikinai vadovaus šios seniūnijos vyresnioji specialistė Loreta Varnienė.

„G. ž.“ inform.

D. ZIMBLIENĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • KGB :
    Lojali senai partijai ...
  • Ne renkami, o paskyriami :
    " Zimblienė taip pat informavo, kad iki tol, kol bus paskirtas naujas Taujėnų seniūnijos seniūnas"
  • ? :
    aisiu aš, bet gi aš ne sava...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas