Renginyje dalyvavo verslo atstovai, Savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės atstovai, kiti svečiai.

Aktualijos, Naujausi

Vyko verslo ir vietos savivaldos konferencija

Lapkričio 30-ąją Kultūros centre vyko rajono savivaldybės organizuota Ukmergės verslo ir vietos savivaldos konferencija „Drauge galime daug“, kurioje dalyvavo verslo bendruomenė, Savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės atstovai, kiti svečiai – iš viso per 70 dalyvių.

Kaip informavo rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Chrisija Kvietkauskienė, renginio tikslas – sutelkti aktyvią ir verslią bendruomenės dalį bei prisidėti prie glaudžių, tarpusavio supratimu grįstų santykių plėtojimo, padiskutuoti dėl verslui patrauklios ir jo poreikius atitinkančios aplinkos gerinimo.

Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos Seimo nariai Juozas Varžgalys ir Algirdas Stončaitis, savivaldybės meras Darius Varnas bei administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Vėliau susirinkusieji klausėsi įvairių verslo sričių specialistų pranešimų. Dirbtinio intelekto technologijų verslų įkūrėjas ir vadovas Domas Janickas pristatė dirbtinio intelekto taikymą versle: iššūkius, baimes ir galimybes. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, bankininkas, startuolių mentorius, Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmų valdybos narys Taurimas Valys diskutavo tema „Ar ateina finansų krizė ir ko galima tikėtis 2024 m.?“ Inovacijų agentūros Rinkų plėtros skyriaus vadovė Simona Buziliauskienė aptarė verslo tarptautiškumo plėtrą – galimybes Lietuvos įmonėms. Lietuvos pramonininkų konfederacijos Verslo aplinkos ir ekonomikos departamento ekonomistė-analitikė Eglė Stonkutė pristatė Lietuvos pramonės energetinį konkurencingumą.

Renginį moderavo „TMD part-ners“ verslo, pardavimų, saviugdos bei motyvacijos konsultantė, trenerė Sandrija Kudirkaitė.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotraukos

Konferenciją „Drauge galime daug“  moderavo S. Kudirkaitė.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Tiesiog :
  Bla bla...atsakymas R ..ooo kokie rimti verslininkai armanas pelakas....nejuokinkint voverų....
 • //// :
  Verslininkai biudzeto pinigais ...
 • R :
  Nuotraukoje nedaug rimtu verslininku: Pelakauskas, Petronis, Usinskas ir Armanavičius... nu gal dar kokiu pora. Visi kiti samdomas planktonas.
 • Laikas uzleisti vietas :
  Savo vaikams, anukams ir zentams!
 • diedukas :
  Kokia nauda miestui? Gal laikas pailsėti ir užleisti "išbezdėta" vieta jaunimui?
 • xxx :
  Tarpusavio supratimu gristi santykiai tarp valdzios ir verslininku dar nesenai vadinosi otkatu. Dabar vadinama prekyba poveikiu, uzsiima tik itakingi, kaip Masiulis , Gapsys, ir kt.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas