„Ryto“ ugdymo centro mokiniai su prezidentu G. Nausėda ir pirmąja ponia Diana.

Aktualijos, Naujausi

Ukmergiškiai prisijungė prie kalėdinės akcijos

Artėjant šv. Kalėdoms pirmoji ponia Diana Nausėdienė paskelbė tradicinę, jau trečius metus iš eilės rengiamą kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją ir kvietė papuošti jais Prezidentūros kalėdinę eglę. Šiais metais akcija vadinasi „Angelo sparnai“.

Pasak D. Nausėdienės, balti sparnai simbolizuoja kūrybos galią, nenugalimą meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiausius iššūkius, skriejant link svajonės.

„Tegul Angelo sparnai, atkeliavę iš visų Lietuvos kampelių, iš pasaulio lietuvių bendruomenių įvairiuose žemynuose, sukuria tą nepakartojamą, įkvepiančią, stebuklingą nuotaiką mūsų visų bendram skrydžiui į ateitį“, – linkėjo D. Nausėdienė.

Pernai Prezidentūros eglę papuošė žmonių kurti nameliai, 2021-aisiais – iš vilnos velti paukšteliai.

Į šį kvietimą tęsti Kalėdų bendrystės tradiciją atsiliepė ir savo rankomis kalėdinį simbolį – Angelo sparnus kūrė 12 rajono švietimo ir socialinių paslaugų įstaigų. Tai Užupio, Dukstynos, Vidiškių, Deltuvos pagrindinių mokyklų, ,,Šilo“ progimnazijos, Taujėnų gimnazijos, Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro, ,,Ryto“ ugdymo centro, vaikų lopšelio-darželio ,,Vaikystė“, Ukmergės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro ir Dienos socialinės globos skyriaus, Pabaisko vaikų dienos centro bendruomenės. Pasitelkę kūrybines mintis ir iniciatyvą ukmergiškiai sukūrė 64 gražuolius sparnus, kurie iškeliavo Lietuvos Respublikos Prezidentūrą.

Akcijos dalyvių nertais angelais ir pagamintais angelo sparnais papuošta pagrindinė Prezidentūros eglė. Ją prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana įžiebė kartu su 360 vaikų, atvykusių iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Ukmergės savivaldybei šiame renginyje atstovavo „Ryto“ ugdymo centro mokiniai, lydimi mokytojos Oksanos Kamarauskienės bei mokytojo padėjėjos Linos Ordavičienės.

Renginyje dalyvavę ukmergiškiai turėjo galimybę pabendrauti su prezidentu ir ponia Diana, taip pat žiūrėjo Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį, susitiko su Kalėdų Seneliu ir gavo dovanų.

„G. ž.“ inform.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka/Eitvydas Kinaitis

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas