Aktualijos

Meras direktorės nepaskyrė

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Rajono savivaldybė buvo paskelbusi konkursą Visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms užimti. Nors konkursas įvyko ir buvo atrinktos dvi daugiausia balų surinkusios kandidatės, jos antrojo etapo neįveikė.

Konkurso Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms eiti prireikė todėl, kad sausio 1-ąją baigiasi dabartinės direktorės Vaidos Puodžiūnienės 5-erių metų kadencija. Ji biurui vadovavo beveik 15 metų.

„Gimtosios žemės“ kalbintas savivaldybės meras Darius Varnas sakė, kad pirmajame konkurso etape dalyvavo penki į šias pareigas pretendavę asmenys. Daugiausia balų surinkusios kandidatės buvo pakviestos į antrąjį atrankos turą – pokalbį su meru. Pagal patvirtintus Ukmergės rajono savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų vadovų konkursų organizavimo nuostatus, galutinį sprendimą skiriant vadovą priima meras.

Tačiau, kaip teigė D. Varnas, praėjusią savaitę vykęs antras konkurso etapas abiem kandidatėms buvo nesėkmingas. „Jos nesurinko reikiamo balų skaičiaus, nes neatsakė į daugumą pateiktų klausimų. Pasigedau kompetencijos ir profesionalumo“, – paaiškino meras.

Pasak D. Varno, kandidatės į pokalbį atėjo nepasiruošusios, nesugebėjo paaiškinti visuomenės sveikatos biuro tikslų, nežinojo finansavimo šaltinių.

Beje, konkurse dalyvavo ir dabartinė direktorė, bet ji į antrą etapą nebuvo patekusi.

Šiuo metu paskelbtas naujas konkursas Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų dokumentai priimami iki 2023 m. gruodžio 11 d. (imtinai). Jie teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

Skelbiama, jog naujai ieškomo direktoriaus pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas (baziniais dydžiais) – 12,0 (2 232 Eur neatskaičius mokesčių).

Su konkursą laimėjusiu asmeniu bus sudaroma terminuota darbo sutartis penkeriems metams teisės aktų nustatyta tvarka.

Pretendentai privalo turėti aukštojo mokslo kvalifikaciją, įgytą baigus universitetines sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių mokslą ir įgijus magistro kvalifikacinį laipsnį, arba jai lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, taip pat turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtį.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • oho :
  iš gramatinių klaidų sprendžiu, kad varnioks atsakinėja į komertarus :)
 • Jurga jus priimta :
  jie laukia jusu. Tinkamos zinios ir supratymas apie savivaldybiu ir valstybiniu imoniu finansavima,paskirti, funkcijas.
 • Nekompetencijos virsune :
  Priima srendimus apie kitu kompetencija. Noreciau paziureti, kaip pats, nepaskaites is popieriuko, atsakytu i tuos klausimus. Cirkininkas.
 • **** :
  Meras nuspredzia ...juokinga
 • xxx :
  Apsoliutus, visiškas susidorojimas su "nereikalingais" kandidatais, nes ko gero vietelė numatyta kažkam...Juk į antrą etapą atrinktas kandidates išleido kompetetinga mero sudaryta komisija, o vėliau meras nusprendžia, kad kandidatės neturi kompetencijos😆 Gaila, kad tokie dalykai nenustoja vykti!
 • Jurgai :
  Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybės įmonių įstatyma perskaitom, tik po reiskimes ...
 • O kur :
  vice mere bus idarbinta?
 • Jurgita :
  Valstybės įmonės iš savivaldybės ima lėšas
 • Meras iš didžiosios raidės.,Sėkmės jam. :
  Meras iš didžiosios raidės ,sėkmės jam.
 • Yyy :
  Šaunuolis meras.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas