Tikimasi, jog išgražėjusi tvenkinio teritorija pritrauks daugiau gyventojų ir turistų.

Aktualijos, Naujausi

Tvarkys Mūšios tvenkinio pakrantę

Rajono Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta projekto „Viešosios infrastruktūros įrengimas prie Kadrėnų tvenkinio“ įgyvendinimui. Kadangi projektas svarstytas visuose Savivaldybės tarybos komitetuose, diskusijų dėl to nekilo. Tarybos nariai vienbalsiai pritarė, kad būtų teikiama minėtojo projekto paraiška finansavimui gauti pagal Ukmergės rajono vietos veiklos grupės (VVG) 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos II prioriteto „Gyvenimo kokybės kaimo vietovėse gerinimas, gyventojų socialinio, kultūrinio aktyvumo ir jaunimo užimtumo skatinimas, kompetencijų didinimas“ priemonę „Parama investicijoms į kaimo gyventojams svarbius viešuosius objektus ir kraštovaizdžio gerinimą“.

Aiškinamajame rašte nurodoma, kad savivaldybė yra Ukmergės rajono vietos veiklos grupės narė, partnerystės principu prisidedanti prie VVG 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos įgyvendinimo.

Ukmergės rajone prie vandens telkinių kol kas nėra įrengtų ir šiuolaikiškam poilsiui pritaikytų viešųjų erdvių su dušais, tualetais ir kt. patogumais. Kadrėnų (Mūšios) tvenkinys yra viena populiariausių maudynių ir laisvalaikio praleidimo vietų. Įgyvendinant projektą bus sutvarkyta dalies tvenkinio pakrantės viešoji infrastruktūra: įrengti tualetai, dušai, persirengimo kabinos ir kt. Tikimasi, jog tai pritrauks daugiau gyventojų ir turistų, atsiras galimybė šioje vietoje organizuoti įvairius kultūrinius renginius. Projekto planuojama vertė – 109 870 Eur. 80 procentų lėšų – iki 87 865,90 Eur – numatyta gauti pagal priemonę „Parama investicijoms į kaimo gyventojams svarbius viešuosius objektus ir kraštovaizdžio gerinimą“. Pareiškėjo – Ukmergės rajono savivaldybės administracijos – finansinis prisidėjimas prie projekto siektų iki 22 004 Eur (20 proc.).

Tarybos narys Kęstutis Zinkevičius klausė, ar atsiradus kitiems panašiems projektams, jie taip pat galėtų tikėtis savivaldybės prisidėjimo. Meras Darius Varnas paaiškino, kad šiuo atveju teikiama tik paraiška, o jei kas pateiktų daugiau projektų, tuomet ir būtų svarstoma.

„G. ž“. inform.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Taip :
  Taip ,dušų reikia ,nes žengi žingsnį į tą tvenkinį ir atsiduri juodoj pliūrėj.Gyvenime nebevažiuosim į tokią "poilsiavietę".Prie Žirnajų geriau įrengtumėt poilsio vietą ,tai nors maudytis būtų galima.
 • Ukm :
  Zenklo šunim Draudžiama nepamirskit...
 • Reportazas is kelio duobes :
  Zvyrkelius mieste panaikinkit, sugriautas gatves bent jau aptvarkykit kada nors. Aciu uz demesi. Orevuar.
 • **** :
  Miestas be asfalto, senamiestis griuna, pilna tvartu mieste.. Kaip kitaip pinigus is biudzeto paimsi. Vardan Naudos!
 • rv :
  fainai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas