Rajono savivaldybės vadovai su Kauno arkivyskupijos Caritas ir Ukmergės dekanato atstovais.

Aktualijos, Naujausi

Tarėsi, kaip padėti socialiai pažeidžiamiems žmonėms

Praėjusią savaitę rajono savivaldybėje įvyko susitikimas su Kauno arkivyskupijos Caritas ir Ukmergės dekanato atstovais dėl bendradarbiavimo galimybių socialinių paslaugų srityse.

Kaip teigė Kauno arkivyskupijos Caritas direktorius Arūnas Kučikas, šio susitikimo tikslas – atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus žinią 7-osios Pasaulinės vargstančiųjų dienos proga, pasidalinti Caritas patirtimi ir padėkoti vietos savivaldos atstovams už darbus ir pagalbą stokojantiems asmenims.

Ukmergės dekanato dekanas kun. Raimundas Kazaitis pasidžiaugė aktyvėjančia Carito veikla, didėjančiu įgyvendinamų projektų skaičiumi.

Kauno arkivyskupijos Caritas direktoriaus pavaduotoja Milita Žičkutė-Lindžienė susitikimo dalyviams pristatė programas, kurios vykdomos teikiant paslaugas ir pagalbą benamystę patiriantiems asmenims, epilepsija sergantiesiems, socialinę riziką patiriančių šeimų vaikams, įvaikintiems bei globojamiems vaikams ir jų šeimoms, iš bausmės atlikimo vietų grįžtantiems asmenims ir jų artimiesiems, taip pat naują smurtinio elgesio keitimo programą bei humanitarinės pagalbos programą.

Ukmergės dekanato Caritas koordinatorė Kristina Daveikienė supažindino su parapijose įgyvendinama veikla, džiaugėsi augančiu jaunų savanorių skaičiumi. Ji pasidalino kitų metų dekanato išsikeltais siekiais atliepiant vienišumą stiprinti išklausymo tarnystę ir prisidėti prie vienišų asmenų užimtumo.

Rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė, pasidžiaugusi šiuo susitikimu pažymėjo, jog siekiant teikti kokybiškas socialines paslaugas svarbus bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis.

Susitikime taip pat buvo diskutuojama apie bendradarbiavimo galimybes socialinių paslaugų srityse. Rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė pastebėjo, kad kaimo vietovėse gyvena daug vienišų žmonių, tad būtų prasminga, kad savanoriai juos aplankytų. Taip pat rajone reikalingos užimtumo paslaugos savarankiško gyvenimo namuose ir bendradarbiavimas teikiant integracinę pagalbą iš laisvės atėmimo vietų grįžtantiems nuteistiesiems.

Susirinkusiųjų manymu, tradicija susitikti ir pasidalinti stiprina abiejų institucijų bendrystę padedant socialiai pažeidžiamiems asmenims.

„G. ž.“ inform.

Chrisijos KVIETKAUSKIENĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • To Keista :
  Zmogu su tokiu veidu, isvaizda tik pageileti reikia... Baigs blogai. Zmoniu asaros, kancios jai atsirugs.
 • to keista :
  Nekeista..Atmink, kad sazine grauzia ir kankina tik tuos, kas ta sazine turi
 • Tam keista :
  Nu i vadove pazvelk, klausymu nebus... Pagal save ir kolektyva renka. Milijonus vogti is skurstanciuju, mazas pajamas gaunanciu cia ne juokas. Nei narkologas nei psichiatras nepades ...
 • keista :
  Kai susiduriu su socialinės paramos skyriaus darbuotojomis visada juntu grubumą, pažeminimą ir nenorą padėti.
 • rv :
  saunuoliai
 • **** :
  Taresi kaip pinigus isgryninti
 • liuks :
  taretes, šaunu . padesit? vėl tik foto sesija
 • //// :
  Busimieji bedarbiai!
 • Kaip grazu ... :
  ww.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/kokie-isvaizdos-pozymiai-isduoda-kad-zmogus-megsta-isgerti-63500760
 • Nu jo :
  Gal pradėkit nuo rajoninio viešojo transporto ne tik mokslo metų dienomis. Neturi pensininkai ir neįgalūs žmonės iš rajono kuo pasiekti Ukmergės,bankų,gydymo įstaigų,sodros,savivaldybės ar prekybos centrų ir t.t. Kodėl rajono gyventojai liko visiškai atskirti nuo miesto??? Norit padėti - pradėkit nuo susisiekimo rajono su miestu. Bet Varnas kolkas padeda tik skersą ant neįgalių ir pagyvenusių gyvenančių kaimuose ir miesteliuose. Kai pasifotografuot - tai Varnas visur pats pirmas. Kai kažką realiai dirbt - tai su žiburiu jo nepamatysi.
 • //// :
  Iskirpti gilesne reikejo ...ar vestuvine suknele liko namuose? VAS
 • **** :
  Cia jus juokaujat? Kiek kas met skurstanciuju saskaita sutaupot? 2.5-3.5 mil. eur. Ir kieni kiseneje jie atsidure? Geda, sazine pragerta senai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas