G. Auglį (kairėje) pasveikino K. Zinkevičius.

Aktualijos, Naujausi

Ukmergėje – demokratijos šventė ir naujas TS-LKD skyriaus pirmininkas

Sekmadienį, lapkričio 12-ąją, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Ukmergės skyriaus nariai ir šiai politinei organizacijai prijaučiantieji rinkosi Tolerancijos centre. Čia vyko demokratijos švente įvardijamas kandidatų į Europos Parlamentą (EP) reitingavimas ir partijos skyriaus vadovybės rinkimai.

Demokratijos švente vadinamas reitingavimas nuo eilinio tokio proceso skiriasi tuo, kad tai, kokia tvarka bus išdėstytas kandidatų sąrašas sprendė ne tik partijos nariai, tačiau ir iš anksto užsiregistravę, nepriklausantys jokiai partijai ar komitetui gyventojai, pritariantys TS-LKD veiklai ir vertybėms.

Daugiausia balsų tarp ukmergiškių sulaukė kandidatai į EP Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Liudas Mažylis, Paulius Saudargas ir Monika Navickienė. Pagal gautas simpatijas pirmasis penketukas visoje Lietuvoje atrodo taip: A. Kubilius, R. Juknevičienė, P. Saudargas, L. Mažylis ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Rinkimai į Europos Parlamentą vyks 2024 metų birželį.

Tą pačią dieną vyko ir visuotinis TS-LKD Ukmergės skyriaus narių susirinkimas. Jo metu buvo sprendžiama, kas užims partijos pirmininko pareigas. Partijos nariai iškėlė vienintelę, rajono Savivaldybės tarybos nario, opozicijos lyderio, Giedriaus Auglio kandidatūrą.

Savo kalboje kandidatas pažymėjo, kad nori sutelkti skyriaus narius bendroms veikloms, skatinti daugiau diskutuoti tarpusavyje, plėsti aktyvių narių gretas ir sėkmingai atstovauti partijos politinėms idėjoms Ukmergėje.

Skyriaus nariai kandidatą pirmininku išrinko vienbalsiai. Nuo 2018-ųjų TS-LKD partijos nariu esančiam G. Augliui talkins pirmuoju pavaduotoju išrinktas Kęstutis Zinkevičius bei pavaduotojai Gintaras Gladkauskas ir Vladas Kovarskas.

TS-LKD Ukmergės skyriaus pirmininko rinkimų prireikė, nes spalį iš šių pareigų atsistatydino K. Zinkevičius. Jis tokį sprendimą priėmė kilus vadinamajam čekiukų skandalui. Pats politikas mano, jog jis rajono savivaldybės tarybos nariams skirtas išmokas panaudojo teisėtai, tačiau jausdamas moralinę atsakomybę, kai politikams taikomi aukščiausi skaidrumo standartai, nusprendė trauktis iš TS-LKD Ukmergės skyriaus pirmininko pareigų.

TS-LKD rajono Savivaldybės taryboje 2023 m. vykusiuose savivaldos rinkimuose iškovojo penkis mandatus ir pagal narių skaičių yra antri. Po ilgokos pertraukos konservatoriai šios kadencijos rajono Taryboje dirba opozicijoje.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Manau :
  Su suknele butu graziau ...
 • Rinkimams i seima ruosesi ... :
  youtu.be/1c5HzAFKzFg?t=2353
 • Apazicija :
  Gal kas žinote kur prieš šituos 2 ,,,pirmininkus"" buvusi pirmininkė FB žvaigždė dingusi ????
 • Širvintiškis Vaclovas :
  Negalvojau, kad tokie užzombinti kaimynai
 • Vagys :
  Kaip jum dėdės negėda,vogėt apsivogėt ir ale prie lovio,šitas dar vienas fb grupėj besijuokiantis iš paprastų žmogelių amžinos apklausos ir tada mes aptarėm,jūs jau veikit,čia aptars be jūsų kaip jum sekės veikt,jūsų ten tiek daug nereik,kada jūs tai suprasit,meras žabalas ar ką?
 • Aha :
  Po konservatorių valdymo visi konservatoriai dar dešimtmečiui taps politiniais lavonėliais,kaip kad buvo po Landsbergio,tada po Kubiliaus ir dabar bus po Šimonytės vadovavimo. Niekad žmonėms taip sparčiai gyvenimas neprastėja - nei tada kai prie valdžios vairo konservatoriai. Rajono konservatoriai dirba opozicijoje - prie degalinių ir prekybos centrų iš šiukšliadėžių čekiukus renka.
 • Pranė :
  Ir toliau juokina žmones su tokiais kandidatais :) Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Liudas Mažylis, Paulius Saudargas ir Monika Navickienė.. kaip senelis liepė, taip ir padarė. o dėl pirmininko, tai jo ta FB grupė irgi filtruojanti pasisakymus, pagal partijos liniją, kaip ir pavaduotojo kelios grupės... Žodžiu būtų vyrai, kaip vyrai, jei ne ta partija :) :)
 • Oho Kestokai :
  Kas čia taip "stipriai" pasisveikino, kad prireikė gipso?
 • AGA :
  Morale ..? nu jo sedi taryboje su panaikinta partine naryste, balsuoja ir dar alga is biudzeto gauna ... vokelis riebus, jau cia ne iki morales. Ir dar pijarinasi ant kv. kampo kaip jiems smagu ir nusis ... ant morales ir gedos ... ka jie vartoja ...
 • nemotyvuotas :
  Nematau šioje partijoje nei demokratijos, nei moralinės atsakomybės.
 • ;((((; :
  Aga, bus. Ukmerges sk. nebus. )))
 • :((( :
  Nu va koks naujasis pirmininkas aktyvus - pravedė FB savo grupėje apklausą kaip girdėjosi sirenos, ar gavote sms ir tt nesamonių, visi dalyvauja, žmogus tampa matomas, žinomas žėk per sekančius rinkimus bus koks vice.......
 • Nu nu :
  Susirinko 37 partijos nariai ir iskele, ir prabalsavo vienbalsiai ... NU NU ... O kur kiti partijos nariai? Berots ju is viso 140 Ukmerges skyriuje. Demokratija cia tokia? O kvorumas nebutinas? O nario mokesti moka visi (ir mirusios sielos)? Balsuoja taip pat visi? O kas sustabde, o kam sustabdyta naryste partijoje? ar jie ir toliau taryboje bus ir alga gaus jau bebudami partijos nariais?
 • Nesupratau :
  Tai salerkos vagies neispirdolino is partijos? Dabar jis bus nebe pirmininkas, o pirmasis pavaduotojas? Cia ne demokratinjs svente, demokratijos cirkas. Fu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas