Popietės dalyviai.

Jaunimas, Naujausi

Jaunųjų policijos rėmėjų draugystės vakaras

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Kasmet atsinaujina jaunųjų policijos rėmėjų gretos. Vieniems moksleiviams tai būna įdomi ir aktyvi popamokinė veikla, kitiems ši veikla perauga į profesiją. Šiuo metu Ukmergės rajono policijos komisariato jaunųjų policijos rėmėjų gretose yra 12 jaunuolių.

Praėjusią savaitę į rajono Policijos komisariate surengtą popietę susibūrė trijų rajonų jaunieji policijos rėmėjai. Ukmergėje lankėsi Širvintų ir Kėdainių policijos komisariatų jaunieji policijos rėmėjai bei jiems vadovaujantys bendruomenės pareigūnai.

Įsibėgėjant naujiems mokslo metams buvo organizuotas motyvuojantis renginys. Jį vedė jaunosios policijos rėmėjos Simona Kvieskaitė ir Gabija Stankevičiūtė. Susitikimo metu visi mokėsi rikiuotės pagrindų komandinio darbo, sportavo, davė priesaiką ištikimai laikytis jaunojo policijos rėmėjo nuostatų bei padėti bendruomenės pareigūnams organizuoti veiklas, pritraukti naujus narius.

Susitikimas padėjo sustiprinti jau užsimezgusias draugystes bei sukurti naujas. Renginys pasibaigė smagiu šokių ir karaokės vakaru.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas