Iš kairės – V. Petrauskas, L. Kolesinskaja, prezidentas G. Nausėda ir S. Kapačiauskaitė.

Naujausi, Sportas

Prezidentas sveikino ir Ukmergės sportininkus

Lapkričio 8-ąją Panevėžyje viešėjęs Lietuvos Respublikos prezidentas lankėsi jubiliejinėse, XX Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto motorinio aktyvumo žaidynėse ir jas stebėjo, taip pat įteikė padėkas sėkmingai mūsų šaliai Specialiosiose vasaros olimpinėse žaidynėse atstovavusiems sportininkams.

Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje vykusiose žaidynėse dalyvavo ir dvi Ukmergės „Ryto“ ugdymo centro mokinių komandos. Viena atstovavo šiam ugdymo centrui (trenerė Jurgita Jurkevičienė), kita – Ukmergės sporto centrui (trenerė Vitalija Remeikaitė). Ukmergiškiai, stebimi gausaus būrio garbingų svečių, labai atsakingai dalyvavo rungtyse bei su dideliu susikaupimu atliko visas sportines užduotis. Vaikams medalius įteikė Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas, Panevėžio ,,Šviesos“ ugdymo centro direktorius Petras Leikauskas. Mažiausioms Ukmergės sportininkėms rankas spaudė ir pats Lietuvos Respublikos prezidentas.

Šalies vadovas padėkojo Specialiosiose vasaros olimpinėse žaidynėse mūsų šaliai atstovavusiems sportininkams, jų asistentams ir treneriams už laimėjimus, medalius ir šypsenas.

„Gerbiame jus ne tik už jūsų laimėjimus, ne tik už jūsų medalius. Mes gerbiame jus, nes jūs mus visus kviečiate kasdien dar daugiau stengtis dėl Lietuvos, dėl savęs, dėl kitų. Mes norime būti tokie patys drąsūs kaip jūs. Jūs mus įkvepiate ir kviečiate drąsiau gyventi“, – kalbėjo prezidentas G. Nausėda.

Šalies vadovas bendravo su „Ryto“ ugdymo centro mažaisiais sportininkais.

Šalies vadovas priminė rinktinės nariams jų apsilankymą Prezidentūroje prieš specialiąsias vasaros olimpines žaidynes: „Ar pamenate, kaip prieš specialiąsias olimpines žaidynes sakiau jums, kad šių olimpinių žaidynių šūkį turime papildyti?“

 Šalies vadovas padėkojo šalies specialiosios olimpinės rinktinės sportininkams ir Lietuvos specialiajam olimpiniam komitetui už pastangas, stiprinančias ir gražinančias Lietuvą.

Prezidento padėkos buvo įteiktos ir Jasiuliškių socialinės globos namų komandai – Pasaulio vasaros specialiųjų žaidynių Berlyne antros vietos laimėtojoms Solventai Kapačiauskaitei, Liucijai Kolesinskajai bei treneriui, įstaigos vadovui Viliui Petrauskui.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Nu jo :
    Aplink pasauli keliauja su administracijos direktore valdiskais pinigais. Ukmerges zinios net kometarus isjunge. Biudzeto pinigus svaisto abu. Is savu brungiai.
  • :)))) :
    Ir kudelio..... ar kuodelio...:)))
  • Xe :
    Pirmas straipsnis Ukmergės spaudoje kur pagrindinėje nuotraukoje nėra Varno fizionomijos.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas