Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai susitiko su savivaldybės specialistais.

Jaunimas, Naujausi

Gimnazistai domėjosi rajono savivaldybės veikla

Ketvirtadienį Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Antano Smetonos gimnazijos mokiniai lydimi geografijos mokytojos Dalios Vaičiūnienės.

Rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyriaus vyr. specialistai Vaida Skinkytė ir Linas Rugienius susirinkusiems pristatė savivaldybės administracijos struktūrą, 2023 m. biudžeto pajamas bei įgyvendintus Atliekų surinkimo ir tvarkymo sistemos plėtros, Ukmergės miesto gatvių apšvietimo modernizavimo, miesto centro viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymo, buvusio karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų viešųjų erdvių infrastruktūros vystymo, Šventosios upės pakrantės sutvarkymo ir kt. projektus.

Taip pat pranešėjai papasakojo apie dalyvavimą Tūkstantmečio mokyklų programoje, kurios tikslas – mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo sąlygas.

Be to, gimnazistams pristatyti toliau planuojami įgyvendinti turizmo, sveikatos, švietimo ir skait-menizavimo sričių projektai.

Susitikimo metu mokiniai domėjosi įvairiais dalykais: kokie projektai bus vykdomi gimnazijoje, kurioje jie mokosi, kokia yra mero darbotvarkė, apie Savivaldybės tarybos darbą, kaip vyksta tarptautinis bendradarbiavimas ir kt.

Tikimasi, kad tokie susitikimai paskatins jaunus žmones daugiau domėtis savivaldybės administracijos vykdomomis veiklomis ir įsitraukti į sprendimų priėmimo procesą, prisidedant prie savo miesto kūrimo.

Informaciją apie šį susitikimą pateikė Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Chrisija Kvietkauskienė.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas