Ukmergės moterų stalo teniso komanda. A. Mickūnaitė – antra iš dešinės.

Sportas

Per keturias dienas – keturi laimėti turnyrai

Virginija SAVICKIENĖ

 

Vienam žmogui laimėti keturis turnyrus per keturias dienas – neįtikėtina. Bet, pasirodo, tai įmanoma, kai turi tikrą sportininkės charakterį – esi ryžtinga, užsispyrusi ir dėl komandos galinti pasiaukoti. Būtent tokia yra Agnė Mickūnaitė, kuri Ukmergės sporto centre lanko šachmatų ir stalo teniso treniruotes ir abiejose sporto šakose yra tikra kovotoja.

Spalio 19-ąją Agnė su Ukmergės moterų stalo teniso komanda, kurioje buvo Irena Štarienė, Lina Lermontaitė-Kuzmienė ir Ugnė Šidlauskaitė, laimėjo prieš Ukmergės Rotary klubo vyrų komandą ir iškovojo pereinamąją taurę.

Spalio 20-ąją Ukmergės sporto centro stalo teniso merginų komanda – A. Mickūnaitė, U. Šidlauskaitė ir Austėja Aganauskaitė – Širvintose dalyvavo Lietuvos jaunių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) rajonų grupės, Alytaus ir Klaipėdos miestų stalo teniso komandiniame čempionate. Čia merginų komanda, kurios treneris Gediminas Ušackas, pateko tarp dešimties stipriausių Lietuvos stalo teniso komandų.

Spalio 21–22 d. Agnė jau dalyvavo Lietuvos komandiniame žaibo ir greitųjų šachmatų čempionate, vykusiame Biržuose. Ukmergės sporto centro šachmatininkė atstovavo Vilniaus šachmatų klubo pirmajai komandai. Žaibo čempionate Agnės komanda iškovojo trečią vietą. Ukmergiškė laimėjo penkias iš septynių partijų ir užsidirbo 30 reitingo taškų.

Po žaibo čempionato prasidėjo dvi dienas trukęs greitųjų šachmatų čempionatas. Dalyvavo net 24 komandos ir atkaklios kovos vyko iki paskutinio rato. A. Mickūnaitė su Vilniaus šachmatų klubo komanda tapo Lietuvos čempionais! Agnė prie komandos prisidėjo keturiomis pergalėmis iš septynių ir padidino savo greitųjų šachmatų reitinga 45 taškais.

Po tokio intensyvaus ilgojo savaitgalio ilsėtis nėra kada, jau spalio 28-29 dienomis Taujėnų dvare vyks asmeniniai greitųjų ir žaibo čempionatai, kur jau užsiregistravo daugiau nei 120 dalyvių.

Lapkričio 12–25 dienomis A. Mickūnaitė dalyvaus Italijoje vyksiančiame pasaulio šachmatų čempionate, kur atstovaus Lietuvai merginų iki šešiolikos metų grupėje.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas