Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip prižiūrėti nagus po gelinio lakavimo?

Gelinis lakavimas tampa vis populiaresnis dėl savo ilgaamžiškumo ir išvaizdos privalumų. Norint išsaugoti gražius ir sveikus nagus po gelinio lakavimo, reikia laikytis tam tikrų priežiūros taisyklių. Patarimais dalijasi KlipShop kosmetikos prekių parduotuvės ekspertai.

Kokybiškas lakavimas

Pirmiausia, svarbu pasirinkti patikimą specialistą, kuris atliks gelinį lakavimą. Tai padės išvengti galimų problemų, susijusių su netinkamu nagų paruošimu arba gelio tepimu. Taip pat būtina užtikrinti, kad naudojami produktai būtų aukštos kokybės, kad gelinis lakas būtų stiprus ir atlaikytų ilgesniam laikui.

Priežiūra minimali

Po gelinio lakavimo svarbu atkreipti dėmesį į nagų priežiūrą. Pradžioje reikėtų vengti staigių temperatūros pokyčių ir mechaninio streso, kad išvengtumėte gelio plyšimo ar atsiskyrimo nuo natūralaus nago. Valykite nagus švelniai, naudodami acetono turinčius valiklius, kad gelinis lakas būtų lengviau pašalinamas.

Palaikyti sveiką nagų būklę

Kad išlaikytumėte nagų gražią išvaizdą, reguliariai hidratuokite nagus ir odeles aplink. Nagų aliejai arba specialūs nagų kremai gali būti naudingi, kad išlaikytumėte natūralių nagų drėgmę ir stiprumą. Taip pat pravartu naudoti nagų stipriklį, kad pamaitintumėte nagų plokštelę tarp lakavimų.

Be to, venkite įpročių, kurie gali pažeisti nagus. Nagų grybelio prevencijai naudokite antifunginius produktus ir stebėkite nagų būklę, siekiant laiku pastebėti bet kokias anomalijas.

Nors gelinis lakavimas gali išlaikyti gražią nagų išvaizdą ilgesnį laiką, yra svarbu laikytis priežiūros taisyklių, kad nagai išliktų sveiki ir stiprūs. Periodiškai lankykitės pas specialistą, kad jis atnaujintų gelį ir pašalintų bet kokius pažeidimus. Atlikdami šias paprastas priežiūros procedūras, galėsite ilgą laiką mėgautis gražiais nagais po gelinio lakavimo.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas