Asociatyvi nuotrauka.

Sportas

Kikbokso čempionate lydėjo sėkmė

Lenkijos Skarszewo mieste vyko tradicinis DFN taurės kikbokso čempionatas. Lietuvos sportininkų komandos sudėtyje kovojo ir ukmergiškiai – sporto klubų „Vilkas“ bei „LT prokomanda“ atstovai. Tai mūsų sportininkams buvo pirmosios naujo sezono varžybos.

Turnyras Ukmergės sportininkams buvo sėkmingas: iškovoti du aukso medaliai, trys sidabro ir vienas bronzos. „LT prokomandos“ atstovai Edgaras Jurevič ir Danatas Terekas laimėjo visas savo kovas ir abu susitiko finale.

Puikiai pasirodė sporto klubo „Vilkas“ sportininkė Gabrielė Krukauskaitė, kuri laimėjo visas kovas ir tik finale nusileido Lenkijos atstovei. Ukmergiškis Spartakas Falevič, debiutavęs tarptautiniame turnyre, iškovojo sidabro medalį. Sporto klubo „Vilkas“ jaunasis sportininkas Denis Zelev vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo finalinėje kovoje ir buvo apdovanotas techniškiausio šios amžiaus grupės kovotojo taure.

DFN kikbokso taurės varžybose dirbo penki Lietuvos kikbokso federacijos teisėjai, iš kurių trys – ukmergiškiai. Organizatoriai gerai įvertino teisėjų iš Lietuvos darbą ir pakvietė į kitą taurės etapą, kuris vyks gruodžio mėnesį.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas